מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

דיקור קוסמטי

מה היא אקופונקטורה קוסמטית?

האקופונקטורה הקוסמטית היא טיפול לחידוש הנעורים ולהחייאת עור הפנים ללא צורך בניתוחים או הזרקות של כימיקאלים, ואפילו לא מכשור קוסמטי מיוחד או יקר מאוד.   

במהלך הטיפול מוחדרות מחטים דקיקות לאזורים שונים בפנים ומתחיל תהליך של רענון, חידוש תאי עור, יצור קולגן טבעי והחייאה של עור הפנים.

האקופונקטורה הקוסמטית מעודדת זרימה מוגברת של אנרגיה חיונית במרידיאנים  (צ'י), כמו גם אספקת חמצן לרקמות, בזכות הזרמת דם מוגברת לאזור הפנים.  

דיקור קוסמטי מעודד מטבוליזם של תאי עור, ניקוז רעלים ויצירת תאי עור חדשים. טכניקת הטיפול משפרת משמעותית את גמישותם של שרירי הפנים, חיזוקם ומתיחתם. 

האקופונקטורה הקוסמטית מאטה את תהליך ההזדקנות תוך ניצול אופטימלי של הפוטנציאל הטבעי של העור לחדש ולשמר את עצמו. הטיפול יעניק לחות לעור מבפנים כלפי חוץ

והקמטים ימולאו ויטושטשו אך ורק באמצעות המאגרים הטבעיים של הגוף. הטיפול עצמו מרגיע מאוד וכמעט שאינו כרוך בכאב ומהווה אלטרנטיבה טבעית, בטוחה, זולה יחסית

ונטולת כל סיכונים או תופעות לוואי לטיפולים קוסמטיים ואסתטיים הכוללים שימוש בתרופות, סכין מנתחים וכימיקלים. 

האקופונקטורה הקוסמטית היא חלק מתחום האקופונקטורה שזהו בעצם דיקור לאורך ערוצי האנרגיה בגוף שמשפיע על אנרגיית החיים ומפעיל את הגוף כך שירפא את עצמו עליו ניתן ללמוד בהרחבה ב קורס דיקור סיני במכללת תילתן.