מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

חווית המטפל

אם יש לך התלבטות לגבי האפשרות של עבודה בטיפול מסוגים שונים, אנחנו בהחלט יכולים להבין את השאלות שבוודאי עוברות לך בראש. מה כוללת חווית המטפל? והאם טיפול זה משהו שבהכרח יגרום לך תמיד להרגיש סחוט בסופו? האם עצם העובדה שאתה נדרש להביע אמפטיה זה אומר שאתה צריך לשים את עצמך ואת הרגשות שלך בצד? לא קל לענות על השאלות הללו, אך מה שבטוח זה שאם אתה מרגיש שטיפול זה השליחות שלך, לא כדאי שתוותר על כך. 

באיזה תחום טיפולי תרצה לעסוק? 

כדי שנוכל לדבר על חווית המטפל וכדי שנוכל להבין האם המקצוע הזה באמת מתאים לך, כדאי שתחליט באיזה תחום טיפולי תרצה לעסוק. האם מבחינתך טיפול זה אומר פסיכולוג? או שאולי עבורך דווקא טיפול הוליסטי זו הדרך לעזור לאנשים? בעידן שבו אנחנו חיים ניתן להבין את המושג טיפול באינספור דרכים. לכן אנחנו מציעים לך גם לעבור על רשימת הקורסים האפשריים, שכן זו יכולה להיות דרך נפלאה שתעזור לך לבחור את הקורס המתאים לך ביותר. 

בחירת מכללה – בדוק על איזו מכללה כולם ממליצים 

יש לך דילמה לגבי השאלה איפה תרצה ללמוד? לא מוכן ללמוד במקום שלא תרגיש בו רצוי? או במקום שבו המחירים מופקעים? אם כך, אין ספק שאתה צודק. לכן אנחנו שמחים להזמין אותך אלינו, שכן אצלנו במכללת תילתן תקבל את הטוב ביותר. יש לנו מגוון אדיר של קורסים, מרצים מאוד מנוסים ובנוסף, אצלנו גם המחירים טובים. לכן, אם החלטת שאתה רוצה להיות מטפל בתחום כלשהו, למה שלא תפנה אלינו כבר עכשיו? אצלנו במכללה הלימודים הם ברמה הגבוהה ביותר שיש כך שאין ספק שתצא מרוצה מהחוויה שמחכה לך אצלנו.  אם אתה מתעניין ללמוד את אחד ממקצועות טיפוליים מבוקשים, נשמח לתת לך הכוונה כל תכניות הלימודים שלנו במכללת תלתן.