מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול פסיכותרפיה

אתם מחפשים תחום חדש שתוכלו ללמוד? אתם מרגישים שהשליחות שלכם בחיים היא לעזור לאחרים ולגרום להם להרגיש טוב יותר? אם כך, אין ספק שאופציה כמו טיפול פסיכותרפיה צריכה לעניין אתכם. תחום הפסיכותרפיה הפך בשנים האחרונות ללהיט גדול ולא מעט אנשים כבר עברו טיפולים מעניינים כאלה. לכן, אם אתם רוצים להרגיש שאתם מטפלים באחרים ורוצים ללמוד להכיר מקרוב את הענף הזה, למה לחשוב פעמיים? לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללת תלתן כאן בשבילכם. 

איפה כולם לומדים את התחומים הללו?

אין ספק שאם אתם רוצים לעשות קורס של טיפול פסיכותרפיה תרצו לעשות הכול כדי שהתוצאה הסופית תהיה טובה. כלומר, בוודאי תרצו לבחור קורס מעמיק, רציני, ועדיף שהוא גם יהיה כמה שיותר מעשי. לכן יש טעם לבדוק לאיפה אתם פונים והיכן אתם מתכוונים ללמוד, כי מה פתאום שתתפשרו על פחות מהטוב ביותר? לכן כדאי לברר:

  • כמה זמן נמשך הקורס?
  • מה הוא כולל?
  • האם הסילבוס נראה לכם מעניין?
  • האם הקורס גם מעשי?
  • האם יש תנאי קבלה מיוחדים?

עדיף לבחור קורס שיהיה כמה שיותר נרחב כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שמיד עם תום הלימודים תוכלו לטפל באנשים.

ללמוד במכללה עם מוניטין

חשבתם לרגע שכדאי לכם לעשות קורס טיפול פסיכותרפיה בכל מקום שבו מתקיימים הלימודים? רציתם ללמוד במקום שאיש לא שמע עליו? אם כך, כדאי שתדעו שזה מאוד לא מומלץ. בסופו של דבר בהחלט יש משמעות לשאלה האם אתם לומדים בבית ספר עם מוניטין או לא ולכן, בכל מה שקשור לפסיכותרפיה, לנו במכללת תילתן יש מה להציע לכם. המכללה שלנו מקצועית, וותיקה ואם תעשו מחקר קטן, תגלו שכל מי שלמד אצלנו יצא מרוצה. פנו אלינו גם אתם ותראו שלא תצטערו על כך בהמשך. אנו מזמינים אתכם לפגישת יעוץ אצלנו במכללה עם מיטב יועצי הלימודים שמבינים בתחום.