מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי רפלקסולוגיה בתילתן

מכללת תילתן לרפואה משלימה היא אחת מהמכללות לרפואה אלטרנטיבית הוותיקות והמקצועיות ביותר. המכללה נוסדה לפני עשרים שנה על ידי ד"ר מ. יעקבסון- מילטון והיום יש לה שלושה סניפים. אחד בתל אביב, אחד בחיפה, ועוד סניף נוסף בתל אביב, הלוא הוא הסניף החרדי המיועד לנשים בלבד. המכללה נוסדה מתוך אמונה שלמה כי שיטות הטיפול של ימינו צריכות להכיל טכניקות המשלבות את המדע המערבי יחד עם הנטורופתיה והרפואה ההוליסטית. החיבור של גוף-נפש ומשמעותו הולכים ותופסים תאוצה בשנים האחרונות בקרב מדענים על כל רחבי קשת הטיפול.

המסלולים השונים במכללה

במכללה ניתן למצוא תחומים רבים בהם ניתן לקבל הכשרה. מקורסים קצרים ועד ללימודי תעודה מלאים באורך שנתיים ושלוש. קורס רפלקסולוגיה ולימודי שיאצו, דיקור סיני, תזונה טבעית ואכילה רגשית, הנחיית הורות בעידן החדש והנחיית קבוצות הוליסטית. גם קורסי אנטומיה ופיסיולוגיה וגם קורס פרחי הבאך, שמים דגש רב על השפעותיהם של מצבים פיסיים על מצבים נפשיים, וההיפך. סגל המרצים שלנו מגיעה מכל הקשת הרפואית והטיפולית עם המרצים הבכירים ביותר. המכללה שמה דגש רב על האווירה הלימודית שנעשית תוך הקשבה רבה לרחשי ליבם של התלמידים, ושילובם בהתנסות מעשית עוד משלבים מוקדמים בתהליך הלמידה.

הקמפוס החרדי בתל אביב

מכללת תילתן מציעה גם לימודי בנות בקמפוס החרדי בשילוב של רבנים ואנשי חינוך. בדומה לקמפוס המשולבים, ניתן למצוא גם בקמפוס החרדי קורס רפלקסולוגיה ועיסוי, אך בנוסף ניתן למצוא גם לימודים ייחודיים הנלמדים בקמפוס זה בלבד. החל מלימודי דולות ותומכות לידה ועד לאבחון ציורים וגרפולוגיה. הקורסים במכללה נלמדים תוך מתן כלים שיוכלו לשרת את מטפלי העתיד להתמודד עם סוגים רבים של מטופלים וצרכיהם השונים, עם טכניקות שהולכות ומשתכללות כל הזמן במקביל להתקדמות הרפואה האלטרנטיבית והמדע.