מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי תעודה בפסיכותרפיה

פסיכותרפיה מאז ומעולם עניינה אתכם? שמעתם על אנשים שלמדו את התחום הזה וכעת אתם תוהים האם לא הגיע הזמן שגם אתם תלמדו אותו לעומק? אם כך, כדאי שתדעו שכאשר מדברים על התחום הזה, יש אפשרות גם לבחור באופציה כמו לימודי תעודה בפסיכותרפיה. זו למעשה הדרך הכי מהירה להגיע אל היעד שלכם, כלומר, אל היעד שבו אתם יכולים להתחיל לטפל באחרים. לכן, אם אתם יכולים להירשם עוד היום ללימודים כאלה ולהתחיל לסלול לעצמכם דרך לקריירה מעניינת בתחום הזה ממש בקרוב, למה שתדחו את העניין? מדבר אליכם ללמוד קורס פסיכותרפיה, בואו לשמוע מה יש לנו להציע. 

איפה מומלץ ללמוד?

האמת היא שלימודי תעודה בפסיכותרפיה זה משהו שאתם יכולים ללמוד היום בלא מעט מקומות. לכן עולה השאלה – איפה באמת כדאי ללמוד? והאם אתם מאמינים שבכל מכללה שמעבירים בה קורסים כאלה תקבלו תמורה מספיק טובה להשקעה שלכם? התשובה היא כמובן לא. לכן, אם יש לכם דילמה בין כמה מכללות שונות, אנחנו מציעים לכם לבדוק, לפני הכול, מהם תנאי הקבלה והאם אתם עומדים בהם. בנוסף, כדאי יהיה גם לברר כמה זמן נמשכים הלימודים, באיזה ימים בשבוע הם מתקיימים והאם תוכלו להגיע למקום הפיזי שבו מעבירים את השיעורים. כל הפרטים הללו חשובים כי אם אתם כבר נרשמים ללימודים, לא עדיף לבחור קורס שתוכלו להגיע כמעט לכל השיעורים בו? במכללה שלנו תלמדו כל מיני סוגים של פסיכותפריה הוליסטית

כמה תשלמו?

על לימודי תעודה בימינו, בין אם זה בתחום כמו פסיכותרפיה ובין אם זה בכל תחום אחר, אתם עלולים לשלם לא מעט. לכן ברור מדוע גם סוגיית העלויות מעניינת אתכם, כי מי אמר שזה שאתם רוצים השכלה זה אומר שתהיו מוכנים לשלם על סכום? לכן אנחנו שמחים וגאים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו במכללת תילתן תמצאו את השילוב בין קורסים מעמיקים ובין מחירים ללא תחרות. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למכללה ולהפגש עם יועצי הלימודים המומחים שלנו.