מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מה זה טיפול CBT

עולם הטיפול, על גווניו השונים, מציע בימינו אינספור אפשרויות שמטרת כולן היא לשפר את ההרגשה שלנו. המטרה יכולה להיות שיפור ההרגשה הפיזית, הרגשית או השילוב של השניים. בבואנו לענות על שאלה כמו מה זה טיפול CBT אנחנו רואים שלמעשה מדובר על שיטת טיפול שמשלבת בין הרצון לסייע למטופל לחוות את חייו בדרך נעימה וטובה יותר, בלי שהוא יגיד לעצמו משפטים כמו "אני לא מסוגל להתמודד", "משהו רע יקרה" וכדומה. מדובר כאן על שילוב של שני רבדים שונים בטיפול והם:

  1. הצורך לשנות את תפיסת המציאות – כמו שמקובל לעשות בטיפול קוגניטיבי
  2. הצורך ללמוד הרגלי התנהגות חדשים – כמו שמקובל לעשות בטיפול התנהגותי

האם תמצאו עבודה אחרי הלימודים?

כל מי שמנסה לענות על השאלה מה זה טיפול  CBTוחושב ללמוד ברצינות את התחום הזה, רוצה להבטיח שגם תהיה לו עבודה. לימודים CBT במכללת תילתן הם מומלצים מאוד.אומנם זה נכון שכאשר חושבים על תחומי הטיפול השונים חושבים גם על תחושה של שליחות, אך חשוב לא פחות לדעת שתהיה לנו פרנסה. זה נשמע לכם מוכר וגם אתם מודאגים מהעניין הזה? אם כך, כדאי שתדעו שבמקרה של טיפול CBT יש סיכוי גדול שתמצאו עבודה מיד עם סיום הלימודים. התחום הזה הולך ומתפתח בשנים האחרונות והביקוש בו גדול, אז למה אתם מחכים?

הלימודים במכללה מובילה

חושבים כעת איפה תוכלו ללמוד את התחום הזה? מעוניינים בקורס מטפל CBT? רוצים להבטיח שבחרתם מכללה כמה שיותר טובה, מוכרת ורצינית? אם כך, המרצים שלנו במכללת תילתן ממתינים לכם. הניסיון שלנו עשיר ביותר והקורסים שתוכלו לעשות אצלנו מעמיקים. לכן תוכלו להיות בטוחים שעם סיום הלימודים יהיה לכם את כל הידע הנדרש כדי להתחיל ולטפל באנשים הזקוקים לעזרתכם.