מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

פסיכותרפיה מהי?

להרשמה לקורס לחץ כאן 

אם אתם מחפשים קורס מקצועי שקשור לטיפול באנשים ואם אתם מאמינים שהגוף שלנו עובד כמכלול שלם שקשור גם לגוף, שם לנפש וגם לסביבה, אין ספק שקורס כמו פסיכותרפיה הוליסטית יכול להתאים לכם. אם אתם תוהים פסיכותרפיה מה זה, נוכל לספר לכם מבחינה מילולית פסיכה משמעה נפש ואילו תרפיה משמעה טיפול. כלומר, טיפול בנפש, אך מה שמיוחד כאן אלה שיטות העבודה שבהן אנחנו עושים שימוש. בבואנו לראות כיצד עובדים הפסיכותרפיים אנחנו רואים שהם עושים שימוש בטכניקות שונות כמו:

  • תנועות וקול
  • טכניקות של מגע
  • שימוש בציורים
  • קלפים טיפוליים
  • דמיון מודרך ועוד

כל הכלים הללו מסייעים לפסיכותרפיים לעזור למטופלים ומדהים לראות שהתוצאות לא מאחרות להגיע.

בואו ללמוד במקום ידוע ומוכר

אחרי שהבנתם פסיכותרפיה מה זה, אתם בוודאי תוהים איפה אפשר ללמוד את התחום הקסום הזה, שכן בהחלט מדובר על עולם ומלואו שצריך ללמוד בצורה רצינית ומקצועית. לכן נשמח אם תפנו אלינו, כי אצלנו במכללת תילתן מחכה לכם תמורה מלאה לזמן ולכסף שתשקיעו.קורס פסיכותרפיה שלנו הוא מקיף ומקצועי במיוחד. המרצים שלנו בקורס הם פסיכולוגים ברמה גבוהה, בין אם זה בקורס פסיכותרפיה ובין אם זה בכל קורס אחר, מגיעים עם ניסיון וידע, מה שבא לידי ביטוי בכל אחד מהשיעורים המועברים, אז למה לחשוב פעמיים?

קורס בעלות סבירה

חושבים על פסיכותרפיה? על דיקור סיני? או שאולי תמיד היה לכם חלום ללמוד רפלקסולוגיה? האמת היא שזה לא משנה מה אתם רוצים ללמוד, כי בכל מקרה המחירים שתמצאו אצלנו במכללת תילתן יהיו משתלמים. בנוסף לכך, המיקום שלנו נוח מאוד כי המכללה נמצאת ממש בלב תל אביב, אז למה שלא תלמדו בתנאים נוחים? פנו אלינו, קבלו את כל המידע אודות הקורסים המעניינים אתכם ותראו שהלימודים אצלנו יעשירו אתכם מאוד.