מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס ייעוץ זוגי

יש לכם התלבטות באיזה תחום לבחור בתור מקצוע לחיים? הייתם רוצים ללמוד משהו מעניין ולא מתאים לכם להירשם לאוניברסיטה כי זה כולל לפחות שלוש שנים של לימודים? אם כך, כדאי שתדעו שאתם לא לבד. הרבה אנשים מחפשים דרכים אחרות להגיע אל היעד ולרכוש השכלה, מה שמסביר מדוע קורס ייעוץ זוגי זו אופציה שתמיד כדאי לקחת בחשבון. אם אתם רואים את עצמכם כמטפלים ואם אתם מאמינים שאפילו כאשר זוגיות נמצאת במשבר אפשר לעשות משהו כדי לשקם אותה, אין ספק שקורס כזה יוכל להתאים לכם.

המקום לעשות בו קורסים בתחום הזה

ממש כפי שלא הייתם רוצים ללמוד משפטים בכל אוניברסיטה או בכל מכללה, כך גם לא כדאי יהיה לעשות קורס ייעוץ זוגי בכל מקום. יש משמעות לשאלה האם אתם לומדים במקום מקצועי, מוכר ובעל מוניטין, שכן המטרה היא כמובן לקבל כלים כמה שיותר רציניים לעבודה שלכם אח"כ בתחום. זו הסיבה שבגללה כדאי לכם לבחור רק מכללה שכולם ממליצים עליה, שכן כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים מהקורס, מהלימודים ומכל החוויה. במכללה שלנו ניתן ללמוד גם קורס דיקור סיני, קורס עיסוי ועוד. 

בואו להכיר מכללה מובילה

בין אם אתם חושבים על קורס בתחום של ייעוץ זוגי ובין אם אתם רוצים לעשות קורס הדרכת הורים, אין ספק שלנו במכללת תילתן יש את מה שאתם מחפשים. ראשיתך, המכללה שלנו קיימת כבר לא מעט שנים ושנית, יש אצלנו מרצים רציניים ומוצלחים. אתם יכולים להיות בטוחים שתוכנית הלימודים תהיה מעניינת, תכלול גם לא מעט התנסויות ובסוף הלימודים תוכלו להתחיל לטפל באחרים. הגיע הזמן שגם אתם, כמו שעושים אחרים, תתחילו לחשוב על העתיד המקצועי שלכם ואין ספק שלימודים הם השלב הראשון שאותו כדאי לכם לעבור. אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת יעוץ במכללה שלנו עם המומחים שלנו.