מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תוכנית לימודים ייעוץ אורח חיים בריא בתזונה

מועד פתיחת מסלול הלימודים הקרוב 29/03/2020, יום ראשון, בין השעות 17:30-20:30

רבות מדברים בעידן שבו אנחנו חיים על החשיבות של אורח חיים בריא, אך האם רוב האנשים שחייכם מסביבכם באמת מיישמים את הידע הנרכש? ברוב המקרים התשובה היא לא. לכן ברור מדוע תוכנית הלימודים לאורח חיים בריא מעניינת גם אתכם, כי בהם תרכשו את הידע הנדרש אותו תוכלו להנחיל אותו גם לאחרים. אין דבר חשוב יותר מאורח חיים בריא, כי אפילו אם יהיה לנו הרבה מאוד כסף בבנק – כיצד זה יעזור לנו אם נהיה חולים נפשית או פיזית?

לימודים שנוגעים לכל הנושאים

כשתתחילו לבדוק לעומק מה כוללת תוכנית לימודים אורח חיים בריא אתם תראו שלמעשה מדובר על קורס שחולש על כל הנושאים החשובים בחיים. זה מתחיל כמובן מדיון על אבות המזון אך זה ממשיך דרך שיעורים הקשורים לקבוצות מזון שונות, על יסודות התזונה הנכונה ועוד. לכאורה, מדובר על משהו שכולנו היינו צריכים לדעת באופן טבעי: מה לאכול, כמה ומתי. עם זאת, בעידן השפע על ימינו זה כבר לא כל כך פשוט כפי שזה היה בעבר. לכן, ללמוד זאת בצורה מקצועית ורצינית אחת ולתמיד זה משהו שיכול לשנות גם לכם את החיים לטובה, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם נרשמים ללימודים כאלה? אורח חיים בריא מורכב מתזונה נכונה, במכללת תלתן קורס תזונה נכונה יוכל לעזור לכם.

האם תוכלו לעבוד בתחום אחרי הלימודים?

אם מה שמעניין אתכם עכשיו זה לא רק להעשיר את הידע שלכם אלא גם תרצו לעבוד בתחומי הטיפול הללו, דעו שזה אפשרי. מה שכן, במקרה כזה אנחנו ממליצים לכם לבחור קורס מאוד מקצועי העוסק באורח חיים בריא, כמו הקורס שמחכה לכם אצלנו במכללת תילתן. פנו אלינו עוד היום, עברו על תוכנית לימודים אורח חיים בריא ותראו שאצלנו תקבלו תמורה מלאה להשקעה שלכם.