מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה לבטן שטוחה

תזונה נכונה לבטן שטוחה או לחיטוב הגוף הפכו להיות יעד מרכזי בחיפושם של אנשים רבים אחר שיטות לטרנספורמציה פיסית. אפשר לרוץ כל היום, לעשות כפיפות בטן ותרגילים סקווטים, תרגילי גב וידיים ועדיין לא להצליח להיפרד מצמיג השומן שמעטר את השריר. הבסיס לחיטוב הוא קודם כל התזונה והקפדה על אחוזי שומן נמוכים, תוך השקעת בצריכת חלבון גבוהה על פי משקל גוף, ובנייתה של מסת השריר. אבל חשוב לזכור, שמלבד החישוב הקלורי וההפרדה לפחמימות מורכבות וכל השיטה הקונבנציונאלית בכללותה, ישנן גם שיטות הרפואה הטבעית שתוצאותיהן מרשימות לא פחות.

טבעונות והשיטה הטבעית

מן הנטורופתיה והרפואה האלטרנטיבית צמחו לא מעט שיטות וטכניקות שהמדע המערבי אימץ, כמו גם חקר צמחים שנכנס לתודעה ועשה תרומות רבות בקרב אורח החיים של צמחונים וטבעונים. צמחים כמו טריבולוס ושורשים כמו ג'ינסנג וטונגקט אלי נבדקו ונמצאו מועילים ובריאים ובעלי סגולות ייחודיות. צמחים אלו משמשים גם לרפואה המשלימה אך גם מצוינים לבניית מסת שריר ולאיזון טסטוסטרון בקרב גברים. ניתן לראות שינוי מהותי בכוח המתפרץ, בירידה באחוזי שומן ואף שינויים רגשיים כמו ביטחון עצמי והקלה בדיכאון בקרב אנשים ואתלטים שמשתמשים בצמחים אלו. אם בעבר צריכת החלבון התבססה על דגים, ביצים ובשר, הרי שהיום אנחנו יכולים לראות אתלטים ברמות הגבוהות בעולם חיים בסגנון חיים טבעוני לגמרי, כגון האצן קרל לואיס, אמן הלחימה נייט דיאז ושחקן האן. בי. איי קיירי אירווינג.

מכללת תילתן

מי שמחפש אחר תזונה נכונה לבטן שטוחה או לבניית מסת שריר, חשוב שידע שפתרונות ניתן למצוא בגישות מדעיות שונות. מכללת תילתן מציעה את לימודי התזונה הטבעית מהמקצועיים בישראל מזה כבר עשרים שנה, תוך שימת דגש מהותי על יכולותיה של הרפואה הטבעית ולימודי נטורופתיה בשילוב עם המדע המערבי.