מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

הכשרת מטפלים רגשיים

מעוניינים בקורס בתחום? לחצו כאן

אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מרגישים את הצורך לסייע לאנשים שקשה להם רגשית, ברור מדוע הכשרת מטפלים רגשיים זה תחום שמעסיק אתכם. זה נכון שתוכלו ללמוד פסיכולוגיה או לעשות תארים אחרים שקשורים לענף הזה, אך האם לא כדאי יהיה לבחור בדרך אחרת? בימינו, כאשר יש אפשרות גם לעשות קורסים שונים במטרה להפוך להיות מטפלים רגשיים, חבל לבזבז זמן יקר על לימודים תיאורטיים. לכן אנחנו שמחים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו במכללת תילתן הידועה והמוצלחת תוכלו לעשות אינספור סוגים של קורסים הקשורים לטיפול רגשי ולרפואה משלימה, אז למה אתם מחכים?

למה דווקא אנחנו?

אם יצא לכם לעשות חיפוש מהיר בגוגל, בוודאי ראיתם שיש לא מעט מכללות שמציעות לקהל הרחב קורסים בתחומים הללו. עם זאת, לא כל מקום:

  • הקורסים מספיק מעמיקים
  • המרצים רציניים ומנוסים
  • המחירים נוחים

ולכן יש טעם לבדוק לאיפה אתם נרשמים. בין אם אתם חושבים על הכשרת מטפלים רגשיים ובין אם אתם מעדיפים לבחור בדיקור סיני או רפלקסולוגיה, אצלנו במכללת תילתן תרגישו שאתם מקבלים את הטוב ביותר תמורת ההשקעה שלכם. לימודי טיפול רגשי הם לימודים מעניינים במיוחד ורלוונטיים לאנשים אשר מעוניינים לעסוק בתחום.

כמה עולה לעשות קורסים בתחומים המרתקים הללו?

ברור לחלוטין מדוע גם אתם, בבואכם לבחור מקום ללימודי רפואה משלימה וללימודי טיפול רגשי, מתלבטים לגבי המחיר. האם באמת כדאי לבחור במכללה שבה תעריפי הקורסים הם הגבוהים ביותר? או שאולי עדיף דווקא לבחור מקום שבו המחיר יהיה זול יותר? עוד סיבה טובה שבגללה מכללת תילתן זה מקום שתמיד כדאי יהיה להרים אליו טלפון, אלה המחירים הנוחים שתמצאו אצלנו. חשוב לנו להקנות לכם את הידע הנרחב והמעמיק ביותר בתחומים שבהם אנחנו מציעים קורסים וכל זאת תוך שמירה של מחיר סביר ונוח לכולם.

הנכם מוזמנים להגיע למפגש עם הצוות האחראי על תחום הפסיכותרפיה ההוליסטית. נמשח לבדוק את מידת התאמתכם למסלול ולתת את כל הפרטים.