מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול רגשי באומנות

מחפשים תחום טיפולי חדש שתוכלו ללמוד ולעסוק בו? רוצים לבנות לעצמכם קריירה מוצלחת אך אתם לא מתכוונים ללמוד באוניברסיטה? אם כך, כדאי שתדעו שהיום אתם יכולים לעשות גם הרבה מאוד קורסים בתחום הטיפול במסגרות אחרות מהאוניברסיטאות השונות. לא חסרות מכללות מובילות בישראל כך שבין אם אתם רוצים ללמוד טיפול רגשי באומנות ובין אם תרצו ללמוד כל תחום טיפולי אחר – יש מגוון רחב של אפשרויות שזמינות עבורכם. מכללת תלתן הינה מכללה מקצועית ללימודי רפואה משלימה.

ללמוד ממרצים מנוסים

אצלינו במכללה תוכלו ללמוד את כל סוגי הרפואה אלטרנטיבית. הרבה פעמים אחד מהדברים הכי חשובים שיש שצריך לשים לב אליהם כשמחפשים מקום ללמוד בו, זו השאלה מי הם המרצים. ללמוד מאנשים שיש להם ניסיון של שנים רבות ושיש להם השכלה נרחבת ומעמיקה זו חוויה שאי אפשר לשכוח, אז למה שתתפשרו על פחות מזה? לכן, כאשר אתם מחפשים מכללה טובה ללימודים בתחום הטיפול בהחלט כדאי לכם להתאמץ ולבדוק מי המרצים ואיזה חומר הם מעבירים. הלימודים שאליהם אתם נרשמים הם אומנם קורס ולא תואר, אך אם אפשר ללמוד בצורה מעמיקה, רצינית ומקצועית, מה פתאום שתסכימו להתפשר על פחות מזה? אל תשכחו שהמטרה בקורס בתחום הטיפול היא לקבל כלים פרקטיים שיהפכו אתכם למטפלים טובים ולכן יש לברר כל מה שאפשר אודות הקורס לפני שנרשמים.

מכללה עם מוניטין של שנים רבות

מחפשים מכללה טובה? רוצים לדעת שאתם לומדים על טיפול רגשי באומנות במקום הכי טוב שיש בארץ? אם כך, לנו במכללת תילתן יש מה להציע לכם. המרצים שלנו עוסקים בתחום הזה כבר הרבה מאוד שנים והמכללה עצמה קיימת כבר למעלה מעשרים שנה. לכן, אם אתם רוצים ללמוד מהטובים ביותר וליהנות מחוויה לימודית יוצאת דופן, אין ספק שלנו יש מה להציע לכם בתחום הזה.