מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

ייעוץ והכוונה בקלפי טארות - קורס זה אינו פעיל כרגע, נשמח לעדכן באם יחזור לפעילות

קלפי הטארות הם אמצעי עתיק יומין שבעזרתו ניתן לבחון את ההיבטים השונים בחיים. קלפי הטארות הם בעצם המילים לספר לנו את הסיפור.

לכל אחד ואחת מאיתנו ישנה הדרכה עליונה, מדריכים רוחניים אשר מכוונים אותנו, לרוב אנו מכנים זאת כאינטואיציה או תחושות בטן.  בעזרת הפריסות בקלפי הטארות ניתן לדייק את המסרים וההכוונה.

קלפי הטארות מחולקים לשני חלקים 54 קלפים הנקראים הארקנה הקטנה מקבילים ל  54  הקלפים הרגילים אותם אנו מכירים מהרמי,  ו 22 קלפים נוספים שנקראים הארקנה הגדולה, שהם גם מסמלים את התפתחותו של המיסטיקן.


תאריך פתיחה
תאריך פתיחה
01/11/2017
מטרת הלימודים
מטרת הלימודים
בקורס נלמד לזהות ולהבין את משמעות הקלפים, לכל קלף ישנה משמעות, הקלפים מעוצבים בעזרת סמלים גלויים ונסתרים, לכל פרט בתמונה יש משמעות וכל הפרטים ביחד משלימים את התמונה המלאה. כמו כן, נלמד את הפריסות השונות שבעזרתן נוכל לייעץ ולהכווין בכל תחומי החיים, הזוגיות, הקריירה, הפיננסים, וגם הבריאות. הקורס הוא כלי נוסף להתפתחות אישית רוחנית ומודעות עצמית.
קהל יעד
קהל יעד
מתאים למטפלים למאבחנים ויועצים ולכל מי שרוצה להתפתח ברמה האישית.
משך הלימודים
משך הלימודים
מבנה הקורס: 15 מפגשים אחת לשבוע בימי ג' מ 17:30 עד 20:30 על המרצה: דורית רויזמן מלמדת "קורס טארות" מזה 20 שנה במכללות שונות בארץ, מלמדת "אבחון בכף היד" מנחת סדנאות למודעות עצמית, מאבחנת בנומרולוגיה, כף היד וטארות, מאמנת אישית וזוגית. *בסיום הקורס תינתן תעודה – ייעוץ והכוונה בקלפי טארות