מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד רפלקסולוגיה

לימוד רפלקסולוגיה מתאפשר במוקד לימודי, כמו זה של מכללת תילתן. מכללת תילתן מעסיקה מרצים רווי ניסיון והתמחות בתחום הרצאתם. וטוב שכך, שכן רפלקסולוגיה היא תחום ידע רווי. אנשים חסרי ניסיון הנכנסים לתחום זה, נכנסים לתחום טיפולי המשלב בין הבנות רוחניות למדעיות. בבסיס השיטה עומדת ההשקפה שניתן לזהות ואף לאבחן ולטפל, מצבו של אדם, כדרך המשתקף בכפות ידות ובכפות רגליו. זה כשלעצמו יכול להיות מאוד מעורר מחשבה עבור אנשים שלא מכירים את התחום.

מה ניתן לקבל במסגרת לימוד רפלקסולוגיה

נוסף על כך, קורס רפלקסולוגיה מאפשר לזהות כיצד ניתן ללחוץ ולעסות באופן מבוקר וייעודי כדי להביא לשינויים במערכת. ולתמוך באדם לרפא את עצמו, כדרך קיבולתו הטבעית. הלחיצות והעיסוי נועדו לעזור באבחון וטיפול התופעות בגוף. ודרכן, להשפיע לטובה. כתוצאה מהטיפול ברפלקסולוגיה, ניתן לתמוך בריפוי הטבעי של הגוף, כך שהגוף עצמו ירפא עצמו מאופן טבעי.

משך לימוד רפלקסולוגיה

לימוד רפלקסולוגיה יכול להימשך מספר שנים. במהלכו תלמידים יכולים ללמוד תאוריות ושיטות שונות. מכללת תילתן מאפשרת לתלמידיה ללמוד מקבץ רחב של תחומים, חלקם גם באופן ייחודי למכללה. במסגרת הלימודים, ניתן לרכוש ידע הקשור לשיטות ברפואה משלימה אבחון ברמה הפיזית, האישיותית והרגשית. ושלל שיטות טיפול רלוונטיות אחרות.

לימוד רפלקסולוגיה מסלול התקדמות

במסגרת לימוד רפלקסולוגיה בתל אביב ניתן להתחיל מרמה מוסמכת, להמשיך לרמה בכירה ואף להתקדם לעבר רמה בכירה מתקדמת.  החלק הראשון ילמד על הגישה ההוליסטית, טכניקות הטיפול, מיפוי כף הרגל, אלמנטים אבחוניים שונים, וכן הלאה. וישלב התמחויות של ממש. בעוד שכל שנת לימודים ומסלול מתקדם, יותר ויותר – יעמיקו את הלמידה אף יותר. ההתמחות במסגרת הקורס יכולה להיות הזדמנות נהדרת ומתאימה לתרגל וליישם את הכישורים השונים. כמו גם, להטמיע את הלמידה הרחבה שהתקבלה במהלך הלימודים עצמם.