מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס רפלקסולוגיה

לפרטים נוספים מכללת תילתן 03-5655888

מועד פתיחת מסלול הלימודים הבא לשנה א׳: 10/11/2021, יום רביעי, בין השעות 17:30-21:00


המסלולל לימודי רפלקסולוגיה נמשך בין שנה  לשלוש שנים

תוכנית הלימודים מוכרת ע"י איגוד הרפלקסולוגים.

 Reflection= השתקפות

מפת כף הרגל הינה מראה של כל הגוף , ודרך הנקודות,האזורים, הקווים והתעלות שבכף הרגל משתקפים כל האיברים שבגופינו. למעשה, משתקפת כל מציאות חיינו הכוללת את דפוסי ואופי החשיבה שלנו: הפחדים, הכעסים, העצב, השמחה, נקודות החוזק והתורפה שלנו, ובכלל זה תפיסת החיים שלנו לגבי עצמנו ולגבי הסביבה. טיפול רפלקסולוגיה הוליסטית מתמקד בריפוי דרך תפיסת השלם, וכמרפאים אנו לומדים בראש ובראשונה להתבונן בעצמנו ולרפא את חיינו. רק כאשר אנו נוגעים בנקודות הריפוי של עצמנו ,גדלה ומתעצמת יכולתנו האמיתית לרפא את סביבתנו.

מטרת קורס לימודי רפלקסולוגיה :

מטרת קורס לימודי רפלקסולוגיה היא ללמד את הסטודנט ללמד את עצמו ולהפך לכלי נקי בכדי להיות לאדם מודע יותר ולמטפל טוב יותר , כדי שיוכל להשתמש בכלים התיאורטיים והמעשיים הנלמדים ולעסוק בתחום הרפלקסולוגיה ההוליסטית. במסגרת הקורס עורכים התלמידים היכרות עם יסודותיהן של שיטות שונות לאבחון וטיפול בטכניקות מקצועיות, מגוונות וייחודיות. במהלך ההכשרה ולקראת סיום לימודי רפלקסולוגיה התלמידים מתנסים בסטאז' קליני בו מטפלים בפועל במטופלים, מיישמים את כל התיאוריות שהפנימו ורוכשים כלים להתמודדות עצמאית כמטפלים לכל דבר. 

תכני הלימוד:

* הגישה ההוליסטית מנקודת ראיית המטפל והמטופל * רפלקסולוגיה כשיטת טיפול הוליסטי * טכניקות עבודה והתבוננות עצמית . * הדרך להיות מטפל רפלקסולוגיה . *  מפה רפלקסולוגית והשתקפות מערכות הגוף בכפות הרגליים. * יסודות האבחון בכפות הרגליים . * צורות עיסוי ולחיצה בכף הרגל ובשאר הגוף . * מבנה הטיפול של רפלקסולוגיה . * כלים נוספים לשימוש המטפל-תשאול המטופל,דפי מעקב,תיעוד וכו'... * יחסי מטפל-מטופל. * טיפול עיסוי רפלקסולוגיה במחלות ובפתולוגיות השונות. * סטאז' קליני. לימודי רפלקסולוגיה ניתנים גם לילדים, במרכז.

ניתן גם ללמוד את מסלול הלימודים של קורס שיאצו, וליהנות מידע עשיר יותר בכל קנה מידה.   

בין השאר ניתן יהיה לבחור גם בקורס דיקור סיני, אשר יספר הצצה אל תתוך עולם הריפוי העתיק שמקורו במזרח הרחוק. 

מועד פתיחת מסלול הלימודים הבא לשנה א׳: 10/11/2021, יום רביעי, בין השעות 17:30-21:00