מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס NLP

מועד התחלה פברואר 2022

NLP היא גישה המאופיינת בסקרנות והרפתקה לגילוי מתמיד ולימוד של אותם הדברים שמשפיעים יותר על היכולת לנוע ולהעמיק במה ששווה וטוב להכיר. כפי שלימודי נטורופתיה באים להציג שינוי תפיסה, גם כאן 
מדובר בגישה מקיפה והבנה פרקטית שמספקת תהליכים עוצמתיים כיצד להתחבר לתחושות המשאבים והיכולות הטמונות בתת - המודע על מנת להביא את עצמך באופן מלא לידי ביטוי הגשמה והצלחה בחיים. 

מיקל וואטסון אחד המנחים המהפנטים והמרתקים  שאני מכיר אמר פעם בהקשר של היפנוזה משהו מקסים שמסכם הרבה מהמאוויים שלנו כאנשים… וזה ככה:
"Somewhere in there, in you, is a being, greater than you can imagine, that is seeking expression in the world." 

בנוסף, ה NLP לא רק שמעשיר אותך בכלים ליצירת שינוי ופריצת דרך בחיים האישיים שלך ושל אחרים, אלה גם מלמד אותך כיצד ליצור תקשורת מצוינת עם אנשים והשפעה חיובית אפילו רק באמצעות שימוש עוצמתי בשפה. זו מתודלוגיה המתבססת על כך שלכל התנהגות יש מבנה פנימי שניתן ללמוד אותו ללמד, ולשנות. ראשי התיבות  Neuro-Linguistic Programming – מייצגות את הקשרים בין השפה לניורופזיולוגה בכל הגוף ואת העובדה שניתן לארגן דברים מחדש באמצעות השפה ותקשורת עם התת - מודע דרך הנחייה מתאימה ולהשיג את מה שהיה נראה כבלתי אפשרי. גם לימודי דיקור סיני באים להראות לנו גישה שונה מכפי שאנחנו מכירים.

כי כשחושבים על זה כאשר אנחנו ילדים בשנתיים הראשונות אנו לומדים כל כך הרבה דברים וכל כך מהר כמו ללכת לדבר, כך שהיכולת לאמץ ולפתח יכולות יוצאות מהרגיל נמצאת בנו כבר,  כולנו התחלנו בגישה שהכול אפשרי אחרת לא היינו מצליחים ללכת ולדבר.  כשמאמצים אמונה כזו שהכול אפשרי, זה מאפשר לנו להקשיב למה שאנו באמת רוצים מהלב וללכת על זה, הכי הרבה נדע כבר מתוך ניסיון מה אפשרי ומה לא, במקום לא לנסות כבר מהתחלה בגלל מחשבה שזה לא אפשרי, ולהגביל את הצעדים שלנו בעצמנו. 

הקורס מועבר ע"י עמית לביא – הילר, מטפל ומנחה בשיטת ה-NLP, מומחה בשימוש 'בשפה האריקסוניאנית' /הפנוטית.
עמית למד את קורס הפרקטישינר והמאסטר במרכז הישראלי ל NLP אצל יוסי קדמי   (icnlp) והשתלם בנושאי ה NLP ושימושי השפה ההיפנוטית גם בחו"ל אצל ג'יימי סמארט בעלים של SALAD Seminars  באנגליה.
קישור לאתר - http://www.happylifenlp.com/
עמית הנו גם יוצר של הטיפים לתבניות שפה למאמנים, שניתן להרשם חינם באתר.
וערכת מדיטציות שונות בשילוב דמיון מודרך. 

עוד פרטים בטלפון: 03-5655888