מכללת תילתן

לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

רפלקסולוגיה של הפנים- CHEN-DIEN

רפלקסולוגיה של הפנים- CHEN-DIEN

שיטת הרפלקסולוגיה של הפנים CEN-DIEN, היא שיטה חדשה יחסית, אשר פותחה בידי ד"ר Bui Cuoc Chau, בשנת 1980. השיטה פותחה למעשה בעקבות חוסר זמינות של הרפואה הקונבנציונלית בעת מלחמת וייטנאם. חוסר זה, הביא את אנשי הרפואה המקומיים לאבחון וטיפול בבעיות רפואיות ונפשיות בשיטות אחרות. שיטות אלו מבוססות על פריסת המרידיאנים, אותן נקודות עצביות בגוף האדם בכללותו ובפרט בפניו ומסתמכות על הידיעה כי בעת מחלה או בעיה מסויימת בגוף האדם  ובתחושותיו, ישתקפו אלו במרידיאנים בגוף, בתוקף היותם חלק ממערכת העצבים.

רפלקסולוגיה של הפנים בדומה ושונה מרפלקסולוגיה של כף הרגל

בדומה לרפלקסולוגיה של כף הרגל, גם ברפלקסולוגיה של הפנים, לחיצות על אותם המרידיאנים יפעילו השפעה חיובית על מקומות מסוימים בגוף, בהם קיימים מכאובים שונים. הלחיצות הללו מאלחשות כאבים באופן כמעט מיידי, מסייעות באבחון בעיות נפשיות ופיזיות בגוף, הרגעה, שחרור מתחים וכן שחרור חומרים בגוף, המסייעים בתהליך האנטיאייג'ינג. כל תהליך הטיפול והאבחון נעשה בהתאם למשוב המטופל בעת הטיפול. מאידך, בשונה מהרפלקסולוגיה של כף הרגל, צורת הטיפול היא פועל יוצא של מספר מפות טיפול ואבחון שונות, אשר מתרכזות לכדי שיטה אחת.

רפלקסולוגיה של הפנים- תכנית הלימודים במכללת תילתן

מכללת תילתן גאה להציג בפניכם מסלול לימודי רפלקסולוגיה של הפנים בשיטת CHEN-DIEN, אשר בו תוכלו ללמוד את מפות האבחון והטיפול השונות, כגון: מפת פנים בסיסית, מפת ההשתקפות הזכרית והנקבית, מפת יינג ויאנג, מבנה מערכת העצבים בגוף ועוד. בנוסף לכך, במסגת הקורס לומדים כיצד פותחה השיטה, תיאוריות שונות, מהם נקודות הלחיצה בפנים ומה השפעת כל אחת מהן, שמונת עקרונות הטיפול בשיטה, פורמולות שונות למטרות בריאותיות נפוצות, כיצד לבנות תכנית טיפול, כיצד לשכח כאבים, מהו טיפול משולב גוף-נפש וכן שימוש בשיטת הרפלקסולוגיה של הפנים לסיוע בתהליך האנטיאייגי'נג.

פרטים טכניים:

לימודי רפלקסולוגיה של הפנים נמשכים 8 מפגשים, המשלבים לימודים תאורטיים ותרגול מעשי בהדרכה צמודה של מדריך הקורס.
קורס רפלקסולוגיה של הפנים- עכשיו בתילתן במחיר מבצע. לפרטים נוספים צרו קשר בטלפון-03-5655888

תכניות לימודים נוספות: קורס דיקור סיני, לימודי שיאצו