מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

אוסטאופתיה לימודים

בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות כיצד הרפואה האלטרנטיבית הולכת ומתחברת עם הרפואה הקונבנציונאלית, ומחליפה את שמה ל"רפואה משלימה" במקום. בכמה עשרות השנים האחרונות, גופי הרפואה השונים מכירים במגבלותיה של הרפואה המערבית לתת מענה למקרים רבים שבהם הטיפול הממוקד בחולי לא עוזר. בנקודות אלה, הגישה ההוליסטית התופסת את האדם כשלם, כסך של הגוף, הנפש והרוח שלו, היא זו שנותנת פעמים רבות את המענה. מתוך תפיסה טיפולית שצוללת לעומקן של בעיות, ומנסה לאתר את הקשרים שבין הסביבה, המצב התודעתי והסטטוס בחייו של המטופל, ובעיתיו הפיסיות, מצליחים מטפלים הוליסטים לטפל בבעיות מפרקים, שרירים, תפקוד של איברים פנימיים, ואף מסייעות בהתמודדות עם לקויות נפשיות.

אוסטאופתיה לימודים מקצועיים

אחד מתחומי הרפואה המשלימה שנהפכו הכי פופולריים בשנים האחרונות הוא טיפול אוסטאופתיה. טיפולים באוסטאופתיה ניתן למצוא היום כחלק מהביטוחים בכל קופות החולים, כשאנשים מכל הסוגים מגילים לטיפולים. החל מצעירים ועד למבוגרים, אנשים הסובלים מבעיות גב שונות, פריצות דיסק או בעיות הרקמת השריר, ועד לאנשים שצריכים הרפיה מסטרס המצטבר במהלך היומיום של חייהם. על אף שהאוסטאופתיה היא מתחומי הרפואה האלטרנטיבית החדשים יחסית (קיימת כמאה וחמישים שנה), מדובר בתחום מפותח למדי ששאב ידע רב ממחקרי טיפול שונים, והשתכלל במרוצת השנים, וממשיך להשתכלל מדי יום. טיפולי אוסטאופתיה נעשים בידיו של המטפל בלבד, שהכשרתו התמקדה רבות בפיתוח חוש המישוש ויכולתו לאבחן בעיות פיסיות ונפשיות דרך המגע.

בית הספר לאוסטאופתיה קוסמן

אוסטאופתיה לימודים בבית הספר קוסמן, נערכים במשך כחמש שנים אינטנסיביות המשלבות בתוכן התנסות מעשית רבה וסטאז' מעמיק. הלימודים נעשים בשיתוף בית הספר ומכללת תילתן לרפואה משלימה, ותעודת המטפל שבסיומם מוכרים על ידי האיגוד האוסטאופתים הישראלי, ונחשב לאחד מן המקצועיים ביותר בארץ ובעולם.