מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

אורח חיים בריא ותזונה נכונה

תודעת הבריאות שפקדה את העולם בשנים האחרונות עשתה שינוי חיובי ומדהים בחייהם של אנשים רבים. אחוזי ההשמנה ירדו במדינות רבות בקרב המערב ואנשים שלא מצאו פתרון לבעיות שלהם בתרופות מהונדסות, גילו לפתע עולם חדש בתחום התזונה הטבעית. אנשים רבים אימצו לעצמם ידע כגון המודעות לאפקטיביות של ירקות אורגניים, לצריכת פירות וירקות על בסיס עונתי, טריות ובשלות, חלבונים מן הצומח כתחליף לבשר ועוף ועוד. אנחנו יכולים לראות היום ספורטאים ואתלטים ברמות הגבוהות בעולם משפרים את ביצועיהם לאחר שהם עוברים לתזונה מן הצומח.

אורח חיים בריא ותזונה נכונה
עם זאת, בכל שינוי תודעתי יהיו כמובן אנשים שיפספסו את הנקודה וימצו את הידע החדש לשימושים לא נכונים עבורם. ניתן לראות היום אנשים רבים שמתסכלים על מזון בריא כתחליף לתרופות. הם צורכים באופן מוגזם מסוים של ירק כדי להעניק לעצמם בוסט שמטרתו לשפר את המטבוליזם ואת העיכול, או אמור לחזק את השריר. אחד מן הדברים עליהם ניתן למצוא הסכמה גם ברפואה המערבית וגם ברפואה המשלימה הוא הצורך באיזון. תזונה נכונה כחלק מאורח חיים בריא של שימוש בכל אבות המזון, שמירה על ערכים נכונים תוך שימוש בוויטמינים ומינרלים. אם אדם רוצה לבחור באורח חיים בריא ומאוזן, אין זה אומר שהוא צריך להפסיק לצרוך בשר או כל דבר אחר שהוא אוהב, אלא רק לעשות זאת במידה שתשמור על חילוף חומרים נכון.

מכללת תילתן
לימודי תזונה טבעית מקצועי ונכון, אותו ניתן למצוא במוסדות כמו מכללת תילתן לרפואה משלימה, הוא קורס שידע להקנות לתלמידיו את הידע הדרוש כדי ליצור את האיזון הספציפי עבור מטופלים שונים ובעיות שונות. כדי ליצור אורח חיים בריא ותזונה נכונה מטפלים מקצועיים ידעו לבנות תפריטים ואימונים כדרך חיים, ולא כתיקון רגעי של בעיה.