מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

איך להיות מטפל זוגי

מאז ומעולם טיפול וזוגיות היו שני דברים שעניינו אתכם מאוד? תמיד רציתם לענות על השאלה איך להיות מטפל זוגי טוב ומוצלח? אם כך, יכול להיות שעכשיו זה הזמן שלכם ללמוד את התחום הזה לעומק ולהתחיל לעבוד בו. יש היום אפשרויות שונות לעבודות בתחום הטיפול הזוגי, כך שאם חשבתם לרגע שאתם חייבים להיות פסיכולוגיים כדי לעסוק בענף הזה, כדאי שתדעו שאתם טועים. היום ניתן לעשות זאת גם בדרכים אחרות ואין ספק שאנחנו במכללת תילתן מציעים לכם אופציה נהדרת.

קורס מעמיק בתחום הטיפול הזוגי

אתם רוצים להיות מטפלים זוגיים? חולמים לעזור לאלפי זוגות שנמצאים במשבר? אם כך, אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום. אנחנו במכללת תילתן מציעים קורסים מגוונים ביותר בתחומי הטיפול השונים, כולל טיפול זוגי, וכל הקורסים אצלנו ברמה גבוהה ביותר. אנחנו מקפידים לעבוד עם מרצים מנוסים וליצור חוויית לימודים בלתי נשכחת עבור הסטודנטים שלנו, אז למה שלא תצטרפו גם אתם לחגיגה? המכללה שלנו קיימת יותר מעשרים שנה כך שאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון ושאתם בפירוש לא מבזבזים את הזמן שלכם. לפעמים טיפול זוגי דורש טיפול בטראומה דרך הגוף.

קורסים מקצועיים במחירים נוחים

שמעתם לאחרונה על יותר מידי אנשים ששילמו הון עתק על קורסים שונים? לא מוכנים להיכנס לסטטיסטיקה ולדעת שגם אתם שילמתם יותר מידי על הקורס הטיפולי שעשיתם? אם כך, זו עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות אלינו. למרות העובדה שיש לנו ניסיון רב ולמרות שהמכללה שלנו מוכרת בכל הארץ, אנחנו מקפידים לגבות מחירים סבירים ביותר על הקורסים השונים. אתם מוזמנים לפנות אלינו אפילו אם אין לכם מושג באיזה קורס טיפולי אתם מעוניינים, שכן נציגינו יעזרו לכם לבחור את הקורס הנכון ביותר עבורכם. האם לאחד מבני הזוג דרוש טיפול הוליסטי בדיכאון?