מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

בית ספר לפסיכותרפיה תל אביב

שמעתם על לא מעט אנשים שבחרו ללמוד פסיכותרפיה בשנים האחרונות? חושבים גם אתם על לימודים בתחום המעניין הזה? אם כך, אין ספק שאתם צודקים, כי מדובר על תחום מיוחד במינו. פסיכותרפיה מסייעת לאנשים רבים להתגבר על טראומות בחייהם ולחיות חיים שלווים יותר, כך שאין ספק שמדובר על מקצוע עם שליחות. מה שכן, כדאי שתדעו שיש היום הרבה מקומות בתל אביב שבהם תוכלו ללמוד את התחום הזה ולא בכל מקום באמת תקבלו את מה שאתם מצפים לו. לכן יש לבדוק לאיפה אתם נרשמים, כי מה פתאום שתתפשרו על בית ספר שאינו מספיק מקצועי?

בית ספר עם המלצות

אם אתם מחפשים היום בית ספר לפסיכותרפיה בתל אביב ורוצים לדעת שתקבלו תמורה מלאה לעלות שתשלמו, בהחלט יש לבדוק לאן אתם נרשמים. עדיף ללמוד בבית ספר:

  • שיש לגביו כמה שיותר המלצות
  • שהקורסים בו רציניים ומעמיקים
  • שהמרצים בו מקצועיים

ובנוסף, מומלץ לבחור גם קורס שיהיה כמה שיותר מעשי. הרעיון הוא הרי לסיים את לימודי הפסיכותרפיה ולהתחיל מיד לטפל באנשים, מה שאומר שעדיף לבחור קורס מעשי שכולל לא מעט תרגולים. לימודי פסיכותרפיה הוליסטית במכללת תילתן הם מקצועיים ומובילים בתחום. 

בואו להכיר את מכללת תילתן בתל אביב

מחפשים מקום טוב ללימודים? רוצים לעשות קורס בהדרכת הורים או קורס פסיכותרפיה רציני? אם כך, כדאי שתפנו אלינו עוד היום, כי אצלנו במכללת תילתן תקבלו את הכי טוב שיש בתחומים הללו. המכללה שלנו קיימת כבר יותר מעשרים שנה וכל קורס שתבחרו לעשות אצלנו ייתן לכם כלים שיהפכו אתכם לאנשי מקצוע רציניים. לכן, אם העתיד שלכם חשוב לכם ואם אתם רוצים להיות בטוחים שאתם מכינים את עצמכם להיות אנשי מקצוע טובים, למה שלא תתקשרו אלינו כבר עכשיו? אנו מציעים לכם להגיע אלינו למכללה לפגישת ייעוץ לימודים עם יועצי הלימודים שלנו.