מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

חשיבה הוליסטית

קיימים בימינו לא מעט תחומים הקשורים לרפואה משלימה ואחד מהם זה כמובן התחום ההוליסטי. למעשה בימינו קיים גם המושג חשיבה הוליסטית שלמעשה שם דגש על היכולת של האדם לרפא את עצמו. למעשה, הרפואה ההוליסטית מתייחסת אל הגוף כאל מכלול ומשמעות הדברים היא שאנחנו מטפלים לא רק באיבר שכואב לנו, אלא מתייחסים גם לרגשות של המטופל, לפחדים שלו ולמחשבותיו. המכלול הזה הוא זה שיוצר אותנו והוא זה שמאפשר לגוף לרפא את עצמו.

האם כדאי ללמוד את התחום הזה?

אם גם אתם, כמו לא מעט אנשים אחרים, מרגישים שהשליחות שלכם בחיים היא לרפא, מדוע שלא תלמדו את הענף הזה? חשיבה הוליסטית היא חשיבה שיכולה לעזור לכם לא רק בהקשר של ריפוי הגוף שלכם, אלא גם בהקשר של סיוע וטיפול באחרים. מדובר על תחום שהולך ותופס תאוצה בעשרות השנים האחרונות, כך שאם יש משהו בטוח, זה שאם תלמדו את התחום הזה בצורה רצינית ומעמיקה – לא תחסר לכם עבודה. היום אנשים שמרגישים לא טובים או סובלים מכאבים שונים פונים פעמים רבות לא רק אל בתי החולים, אלא גם לשיטות טיפול אחרות. לכן שווה להשקיע בלימודים כאלה כי אין ספק שאם תהיו אנשי מקצוע טובים לא תחסר לכם פרנסה.

בואו ללמוד מהטובים ביותר

דרך חשיבה הוליסטית אנו יכולים להגיע לטיפול זוגי באופן נכון יותר. כל מה שקשור לרפואה אלטרנטיבית אומנם הפך ללהיט גדול בשנים האחרונות וזה אומר שניתן ללמוד זאת בלא מעט מקומות, אך לא בכל מכללה תקבלו את הכי טוב שיש. לכן אנחנו במכללת תילתן מזמינים אתכם אלינו, שכן אצלנו מחכה לכם חוויה טובה במיוחד. הלימודים אצלנו ברמה גבוהה, אנשי המקצוע שלנו מנוסים ומחירי הקורסים הם כאלה שתוכלו לעמוד בהם בקלות, אז למה אתם מחכים? מכללת תלתן מציעה מגוון רחב של לימודים ופיתוח חשיבה הוליסטית.