מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול באכילה רגשית

כל אחד מאיתנו מכיר לפחות אדם אחד שיש לו בעיית השמנה, מקלה עד קשה. הצד השני של אותן בעיות השנה הוא כמובן המצב של אנרקסיה או בולמיה, ולצערנו הרב, התופעות הללו מאוד נפוצות בעידן שבו אנחנו חיים. ברוב המקרים מדובר על אכילה רגשית שיכולה להיות קשורה ללא מעט גורמים. לכן, אם גם אתם רוצים לסייע לאותם אנשים ולעזור להם, אין ספק שאפשרות כמו טיפול באכילה רגשית זו אופציה שכדאי לכם לקחת בחשבון בתור לימודים.


מה לומדים?

כאשר בוחנים לעומק את האפשרות של טיפול באכילה רגשית כמובן שצריך לבדוק גם מה כולל הקורס ועל איזה נושאים ידובר בו. הנושאים בקורס הזה רבים ומגוונים, כמו לדוגמא: מה היא תעשיית הרזון, איך היא פועלת וכיצד היא משפיעה על כולנו? מה זו אכילה מודעת ואיך מכוונים אליה? מה כוללת מערכת היחסים שלנו עם הגוף וכיצד נוכל להביא את המטופלים שלנו לפיוס בנושא הזה. ישנם עוד הרבה נושאים אחרים שניתן יהיה להיחשף אליהם במהלך קורסים בתחום הזה כך שבהחלט ניתן לומר שאחרי לימודים כאלה באמת תרגישו שאתם יכולים לסייע למי שזקוק לעזרה בתחום הזה.

לימודים ברמה גבוהה ומקצועית

חושבים על קורס מקצועי בתחום כמו טיפול באכילה רגשית? אולי קורס עיסוי רפואי? רוצים להרגיש שאתם מקבלים את הטוב ביותר וכי אחרי הלימודים באמת תוכלו לעזור למי שסובל מאכילה רגשית? אם כך, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם. אנשי המקצוע שלנו עוסקים בתחומי הטיפול הללו מזה שנים רבות ואתם תראו שאצלנו תקבלו שירות מוביל ומצוין. הקורסים אצלנו מעמיקים, רציניים וכוללים גם לא מעט שיעורים מעשיים כך שמיד עם סיום הלימודים תוכלו להתחיל להציע את שירותיכם למי שזקוק לכך.