מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

טיפול הוליסטי במגע

אתה חושב שטיפול זה התחום שהכי מעניין אותך? רוצה לבחור מקצוע שמצד אחד ייתן לך את האפשרות להתפרנס בכבוד ומצד שני ייתן לך סיפוק והנאה? אם כך, ברור מדוע טיפול הוליסטי במגע זו אופציה שכדאי לך לקחת בחשבון. בשנים האחרונות המודעות ליתרונות של טיפול הוליסטי הולכת וגדלה, מה שאומר שאם תלמד את המקצוע הזה ברצינות, בהחלט יכול להיות שתמצא פרנסה טובה. חשוב לזכור ולומר את האמת: בסופו של דבר כולנו לומדים כדי להתפרנס. לכן, גם כאשר אתה בוחר מקצוע טיפולי כזה, יש טעם לברר האם צפויה לך פרנסה נוחה.

האם עדיף להקים עסק עצמאי או לצבור ניסיון במכון טיפולי קיים?

זו אחת מהשאלות שתמיד מעסיקות את מי שחושב על טיפול הוליסטי במגע. מצד אחד יש טעם בצבירת ניסיון אצל אנשים אחרים שכבר עוסקים בתחום מזה שנים, אך מצד שני אפשר גם להבין את הרצון לפרוץ קדימה ולהקים עסק עצמאי בתחום. כמובן שאין על השאלה הזאת תשובה אחת נכונה, אך מה שבטוח, זה שכל אחד צריך להקשיב לעצמו. יש טעם לצבור ניסיון לפני שאתה מקים קליניקה לטיפול הוליסטי אך חשוב גם לתחום את העניין בזמן כדי שלא תוותר על החלום לעסק עצמאי.

למה חשוב ללמוד במכללה מובילה?

כמובן שטיפול הוליסטי אתה יכול ללמוד היום בלא מעט מקומות, מה שמעורר את השאלה – עד כמה חשוב להשקיע בבחירת מוסד הלימודים? והאם יש לכך משמעות כל כך גדולה? התשובה היא כן. יש הרבה מכללות אך לא כולן נותנות את הטוב ביותר לסטודנטים ואם אתה כבר לומד, למה להתפשר על פחות מהטוב ביותר? אנחנו במכללת תילתן מחכים לך עם צוות מנצח שיהפוך אותך למטפל הוליסטי נהדר, אז למה שלא תפנה אלינו כבר עכשיו? אם אתה מתעניין בלימודי מקצועות טיפוליים, אנו מזמינים אותך להתרשם מתכניות הלימודים שלנו במכללת תלתן.