מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

ייעוץ הוליסטי

אתם מתלבטים מה ללמוד ולא לגמרי יודעים? בטוחים שכל מה שקשור לתחום הטיפולי יכול להתאים לכם בתור מקצוע לחיים ? אם כך, כנראה שאתם צודקים, כי מי שמתעניין בתחום הטיפול בדרך כלל מתחבר אליו ומרגיש שזו השליחות שלו. מה שכן, כדאי לדעת שהיום התחום הזה כולל אינספור אפשרויות ולכן לא רק הפקולטה לרפואה היא הכתובת הנכונה. אם, לדוגמא, אתם רוצים ללמוד קורס ייעוץ הוליסטי, למה שלא תעשו זאת ותרחיבו בצורה כזאת את האופקים שלכם? קוסמטיקה טבעית הינו תחום התופס תאוצה בשנים האחרונות

מקום מוביל ללימודי ייעוץ וטיפול הוליסטי

האמת היא שאם אתם חושבים על קורס ייעוץ הוליסטי טבעי שלא תרצו ללמוד בכל מקום שקיים בארץ, כי לא בכל מקום מחכה לכם הטוב ביותר. הלימודים שאליהם אתם נרשמים צריכים להיות כמה שיותר מקצועיים וברמה גבוהה, מה שמסביר מדוע יש טעם לבדוק היטב לאיפה אתם נרשמים. למעשה, אחד מהדברים הכי חשובים שיש זה לראות שאתם בוחרים לימודים שכולם ממליצים עליהם, מה שאומר שכדאי יהיה לעשות עבודת מחקר קטנה מראש. האם המקום שאליו אתם נרשמים מוכר? והאם מי שכבר עשה את הקורס הטיפולי שמעניין גם אתם לעשות יצא מרוצה?

כמה עולים לימודים כאלה?

זה לא משנה מה תרצו ללמוד בתחום הטיפולי וההוליסטי, כי מה שבטוח זה שלא תרצו לשלם מחירים מופקעים. לכן יש טעם לבדוק גם את שאלת המחירים, כי לא בכל מקום המחירים זהים. אנחנו במכללת תילתן מציעים לכם שירות ברמה אחרת, בין אם זה בא לידי ביטוי במחירי הקורסים אצלנו ובין אם זה בא לידי ביטוי ברמת הלימודים. פנו אלינו, בדקו את רשימת הקורסים שיש לנו במכללה הוותיקה שלנו והצטרפו גם אתם לחוג הלקוחות המרוצים שלנו שחוזרים תמיד ללמוד עוד ועוד קורסים. מעסה רפואי הינו מקצוע מבוקש מאוד בתחום הרפואה המשלימה.