מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

להיות מטפל

אתה מנסה לבחור את המקצוע הנכון לך לחיים? מחפש את הדרך ליהנות מהעבודה שתפרנס אותך אך חשוב לך גם לסייע לאחרים? אם כך, ברור מדוע מעניינת אותך השאלה מה זה באמת אומר להיות מטפל. מצד אחד אנחנו רואים שיש כאן עניין של מקצועיות וידע, אך מצד שני, יש כאן עניין רגשי לחלוטין. להיות מטפל זה לדעת להקשיב, לדעת לראות את האדם שנמצא מולך ובעיקר, לדעת להביע אמפטיה. משמעות הדברים היא שאומנם יש דברים שאפשר ללמוד כדי להיות מטפל טוב, אך יש גם לא מעט דברים שהם עניין מולד ועניין של אופי.

באיזה מקצוע טיפולי כדאי לך לבחור?

אם חשבת לרגע שגם בעידן שבו אנחנו חיים תוכל לבחור רק בין שניים או שלושה מקצועות טיפוליים, כדאי שתדע שזה לא ממש מדויק. למעשה בימינו אתה יכול לבחור בין מגוון רחב של מקצועות טיפוליים, כמו לדוגמא:

אם קשה לך לבחור את המקצוע שבו תרצה להעמיק את הידיעות שלך, אולי תנחם אותך הידיעה שאתה לא לבד. לפעמים דווקא בגלל שיש ריבוי אפשרויות לא קל לבחור את מה שנכון לנו ולכן יש טעם לקרוא כמה שיותר פרטים אודות הקורס שאליו אתה חושב להירשם.

האם הלימודים בתחום הטיפולי חייבים להיות יקרים?

אומנם זה נכון שאם תבחר את המקצוע הטיפולי הכי מבוקש שיש זה כנראה יעלה לך יותר מקורסים אחרים, אך לא תמיד המחיר חייב להיות מופקע. לכן אנחנו מציעים לך לבדוק גם את השאלה באיזו מכללה אתם לומד והאם המחירים בה סבירים. אצלנו במכללת תילתן תוכל ליהנות מלימודים מגוונים ברמה גבוהה ובמחירים נוחים, אז למה שלא תפנה אלינו עוד היום לקבלת פרטים נוספים?