מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי דרמה תרפיה

נמאס לכם מכך שלכל החברים שלכם כבר יש מקצוע ורק אתם עדיין עובדים בכל מיני עבודות של סטודנטים? מרגישים שהגיע הזמן לבחור מקצוע לחיים ויש לכם עדיין התלבטות? אם כך, כדאי שתיקחו בחשבון את האפשרות של לימודי דרמה תרפיה. מדובר על תחום שהוא טיפולי לכל דבר והאמת היא, שהתחום הזה גם הולך ותופס תאוצה בשנים האחרונות. משמעות הדברים היא שתוכלו ליהנות לא רק מהלימודים עצמם, אלא גם מהאפשרות לעבוד ולהתפרנס בצורה מכובדת ביותר. בנוסף לכך, מדובר על ענף שיש בו גם תחושה של סיפוק ושליחות כך שגם במובן הזה לימודי דרמה תרפיה יוכלו להתאים לכם. גםלימודי פסיכודרמה מתקיימים במכללה שלנו. 

האם כולם ממליצים על הלימודים האלה?

אם יש לכם התלבטות בין לימודי דרמה תרפיה ובין אפשרויות אחרות הקשורות בתחום הטיפול, אין ספק שעכשיו זה הזמן גם לבדוק כמה שיותר חוות דעת אודות הקורס שאליו אתם רוצים להירשם. אין שום סיבה לבחור קורס שאתם לא בטוחים לגביו ובהחלט ניתן לומר שחוות הדעת הרבה פעמים יכולות לסייע בקבלת ההחלטה מה ללמוד. אתם יכולים להיות בטוחים שכל מי שלמד את התחום הדרמה תרפיה יוכל להמליץ לכם על כך בחום, כי מדובר על תחום יצירתי שמצליח לשפר לאנשים רבים את איכות החיים.

ללמוד במקום שייתן לכם יותר

אתם רוצים להשקיע בלימודים ולדעת שההשקעה שלכם תשתלם? אם כך, יש לבדוק לא רק מה אתם לומדים, אלא גם באיזו מכללה אתם מתכוונים ללמוד. לכן אנחנו שמחים להזמין אתכם אלינו, כי אצלנו במכללת תילתן מחכה לכם הטוב ביותר! יש אצלנו מגוון רחב של קורסים בתחומים הטיפוליים, כך שלא משנה מה תבחרו ללמוד אצלנו, כי בכל מקרה אין ספק שתצאו מרוצים ועם כלים שיהפכו אתכם למטפלים טובים. אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו למכללה לפגישת יעוץ עם המומחים שלנו.