מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי הילינג בתילתן

הילינג (HEALING) היא תורה עתיקה שבסיסה עומדת פילוסופיית הרפואה ההוליסטית. טיפול יעיל ואפקטיבי יעודד את מערכות הריפוי הטבעיות של האדם לרפא את תחלואיו, ויאיץ את קצב ההבראה שלו. טיפול הוליסטי הוא טיפול שמטפל באדם ולא בסימפטומים הספציפיים. לא בכאב הברך דרך עיסוי הברך בלבדף ולא בהתקף החרדה דרך כדורים למניעת חרדות. טיפולים הוליסטיים מתייחסים לרקמה המאחדת את הגוף, הנפש והרוח במטרה לפתוח את ערוצי האנרגיה והצ'י הזורמים בגופו של האדם. הילינג הוא תחום מן הרפואה ההוליסטית שמטרתו היא לתעל את שדות האנרגיה המקיפות אותנו לכדי טיפול בשלם. במהלך הטיפול, ההילר לרוב משתמש בידיו בשיטות של טיפול הוליסטי במגע עדין או ללא מגע כלל, ודרך מיומנות מיוחדת אותה רכש לאורך השנים, מצליח לזהות באמצעות הבדלים של חום וקור ורמות אנרגיה שונות, חסמים אנרגטיים אותם הוא פותח לכדי יצירת באלאנס בין כל האלמנטים המרכיבים את האדם.

לימודי הילינג במכללת תילתן

לימודי ההילינג במכללה מתחלקים לשני קורסים שמטרתם להכשיר מטפלים בהילינג ברמות שונות. הקורס הבסיסי הוא "לימודי הילינג: המקורות וההיסטוריה של ההילינג" ובמהלכו מטפלים חדשים נכנסים לעולם טיפול ההילינג ולמדים על צ'אקרות ומשמעותן, הקשר לאיברים פיזיולוגים ספציפיים, שיטות מגוונות בהילינג, יחסי מטפל מטופל וסטאז' אישי. משך הקורס תשעים שעות פרונטאליות המתפרשות על פני שלושים מפגשים. לימודי הילינג למתקדמים  הוא קורס בן מאה שעות פרונטאליות ובמהלכו מתמקצעים הסטודנטים במגוון רחב של טכניקות, במדיטציות, בעבודות עם קלפים וקריסטלים ועוד.

מכללת תילתן לרפואה הוליסטית

מכללת תילתן הוקמה לפני כשני עשורים במטרתה להכשיר את דור המטפלים ההוליסטים הבא. המכללה נחשבת לאחת מן הבולטות והאיכותיות בתחום הרפואה ההוליסטית עם מיטב המרצים המבוקשים בארץ. ניתן ללמוד את שלל ענפי הרפואה ההוליסטית, ביניהן נטורופתיה, תזונה טבעית הוליסטית ודיקור סיני.