מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי טיפול זוגי ומשפחתי

אחרי התלבטות ארוכה החלטתם שאתם רוצים ללמוד משהו שקשור לטיפול? ברור לכם, עמוק בפנים, שיש לכם יכולות טיפוליות מרשימות? אם כך, כדאי שתדעו שיש היום קורסים שונים ומעניינים ביותר בתחומים הללו. לכן הדבר הראשון שכדאי לעשות זה להחליט מה בדיוק תרצו ללמוד בטיפול ובעזרה לאחרים, כי יש הבדל בין לימודי טיפול זוגי ומשפחתי ובין קורסים אחרים בתחום. כל אחד מאיתנו יכול להתחבר לשיטות טיפול אחרות ולכן יש טעם לבדוק את האופציות הקיימות מראש ולהכיר אפשרויות שאולי לא ממש ידעתם על קיומן.

איך בוחרים את המקום הנכון ללימודים כאלה?

האמת היא, שכאשר מדברים על לימודי טיפול זוגי ומשפחתי מדברים כמובן על תחום שניתן ללמוד בלא מעט מקומות. לכן אנחנו יכולים להבין אתכם אם יש לכם דילמה, כי איך בוחרים מכללה שתהיה טובה יותר מאחרות? מומלץ לבדוק ממתי קיים מוסד הלימודים שאליו אתם פונים, האם כל מי שלמד במקום ממליץ עליו? והאם המרצים הם בעלי ניסיון רב? חשוב גם לעבור על הסילבוס של הקורסים שאליהם אתם נרשמים כי אין ספק שאם אתם משקיעים זמן וכסף – רצוי להבטיח מראש שתצאו מרוצים.

מכללה שם מוניטין של שנים

למכללת תלתן מונטין ידוע בקורס עיסוי שוודי מקצועי. עוד דבר שיכול לעזור הרבה פעמים לבחור את המכללה שבה תלמדו, זו השאלה האם המקום מוכר או לא. זה אומנם נכון שהרבה פעמים במכללות לא מוכרות תוכלו לשלם מחירים נמוכים יותר, אך לא בטוח שהמרצים יהיו מספיק רציניים ומנוסים. לכן, אם אתם מחפשים את הטוב ביותר ואם אתם רוצים ללמוד לימודי טיפול זוגי ומשפחתי ברמה גבוהה – מכללת תילתן זו הבחירה הנכונה. אצלנו מחכים לכם מרצים רציניים, מחירים הוגנים לקורסים ונושאים מעניינים במיוחד ללמידה. מכללת תילתן הנה המכללה המובילה למסלול לימודי עיסוי.