מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימודי רפואה ללא בגרות

רפואה זה תמיד היה תחום שעניין אותך? חשבת אפילו לנסוע עד איטליה כדי להירשם ללימודים וללמוד באחת מאותן אוניברסיטאות נפלאות בבולוניה או בפירנצה אך בסוף שינית את דעתך? אם כך, אנחנו בהחלט יכולים להבין אותך. מסלול לימודי הרפואה, בארץ או בחו"ל, הינו מסלול לא פשוט בכלל ולכן ברור מדוע רבים מחפשים אופציה של לימודי רפואה ללא בגרות. זה נשמע בלתי אפשרי? אם כך, זה הזמן להיזכר שכאשר מדברים על רפואה, לא תמיד מדברים על הרפואה המערבית. יש היום מגוון רחב של תחומי רפואה משלימה שבכל אחד מהם תוכל לעסוק ולעשות חייל, אז למה שלא תבדוק את האפשרות הזאת לעומק?

באיזה מקצוע טיפולי ורפואי כדאי לך לבחור?

בבואך לבחור את הקורס הנכון לך בתחום הרפואה, אתה תראה שלמעשה היום השמיים הם הגבול. אתה יכול ללמוד פסיכותרפיה, פסיכולוגיה, רפלקסולוגיה ועוד הרבה תחומים אחרים שכולם עוסקים, בדרך כזו או אחרת, בטיפול. מה שכן, רגע לפני שאתה נרשם לקורס מסוים רק בגלל שנדמה לך שהוא רציני יותר או מבוקש יותר, כדאי יהיה לבדוק גם את הסילבוס של הלימודים. חבל לבחור קורס שבסופו של דבר לא יהפוך אותך למטפל שאתה חולם להיות ולכן יש טעם לבדוק את כל הפרטים לעומק.

ללמוד מפי המרצים הכי טובים שיש

זה לא משנה באיזה קורס בחרת, כי מה שבטוח זה שהיום כדאי יהיה לבדוק גם לאיזו מכללה אתה פונה. אומנם כמעט בכל המכללות יקבלו אותך ללימודים בתחום הרפואה ללא בגרות, אך לא בכל מקום הלימודים מספיק מעמיקים. אנחנו במכללת תילתן מציעים לך את התמורה הטובה ביותר להשקעה שלך, אז למה שלא תירשם כבר עכשיו למסלול הלימודים הכי מרתק שיש אצלנו?