מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

לימוד טיפול רגשי

הגעתם לשלב שבו אתם מחפשים את התחום שבו תרצו לעסוק? תמיד הרגשתם שעזרה לאחרים זה משה שמניע אתכם בחיים? אם כך, ברור מדוע אתם חושבים, בין היתר, על לימוד טיפול רגשי. טיפול רגשי הוא משהו שכל אחד מאיתנו יכול להיעזר בו לאורך חייו, ולכן, בין אם אתם רוצים להיות מטפלים של ילדים ובין אם אתם רוצים לטפל במבוגרים, בהחלט שווה לחשוב על לימודים מעמיקים בתחום המרתק הזה.

האם באמת נועדתם להיות מטפלים?

בעידן שבו אנחנו חיים יש הרבה מאוד סוגים של לימודי טיפול רגשי. לכן אנחנו יכולים להבין את ההתלבטות שלכם ואת התהייה – כיצד בוחרים את הקורס המתאים לנו ביותר? יתרה מכך, מה באמת מבטיח לנו שנהפוך להיות מטפלים טובים? אומנם זה נכון שבסופו של דבר אין כמו הניסיון כדי להוכיח ולהבהיר האם אתם טובים או לא במקצוע, אך יש גם עניין של הרגשה. אם אתם לא אנשים אמפטיים, אם אין לכם סבלנות ואם אתם לא מסוגלים להכיל קשיים של אחרים, עדיף שתחשבו על מקצועות אחרים ולא על מקצועות הטיפול. מצד שני, אם אחרים מעוררים בכם רגש ואם אתם יודעים שהייעוד שלהם הוא לסייע, הרי הלימוד טיפול רגשי זו בחירה נהדרת עבורכם.

בואו ללמוד במקום הכי טוב שיש היום בארץ

בחרתם ללמוד? חושבים על לימוד טיפול רגשי? אם כך, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם. אצלנו תוכלו ליהנות מהשילוב שבין:

  • מרצים נהדרים
  • מגוון רחב של קורסים העוסקים בתחום הטיפול
  • קורסים במחירים סבירים
  • תנאי קבלה נוחים

צרו עמנו קשר עוד היום ובואו להתחיל את הקריירה שלכם בתור מטפלים, כי לפני הכול אתם צריכים לרכוש ידע מקצוע שיסייע לכם בעתיד.