מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מהי רפואה משלימה

להרשמה ללימודי רפואה משלימה לחצו כאן.

אם יש תחום שכולם מדברים עליו בשנים האחרונות בעולם הטיפול, הוא תחום הרפואה המשלימה. בבואנו לענות על שאלה כמו מהי רפואה משלימה, אנחנו רואים שלמעשה מדובר על עולם ומלואו, שכן בתוך הרפואה המשלימה יש אינספור שיטות שונות. באופן כללי ניתן לומר שהרפואה המשלימה כוללת לא מעט שיטות טיפול שהמשותף להן זו העובדה שהן רואות את גוף האדם ואת הנפש כמכלול אחד שלם. כמו כן, הרפואה המשלימה לא עושה שימוש בתרופות הכוללות כימיקליים שונים אלא רק במוצרים טבעיים כמו טינקטורות, תוספי מזון מהטבע ועוד.

מה כדאי ללמוד ברפואה משלימה?

מעבר לכך שצריך להבין מהי רפואה משלימה, מי שרוצה ללמוד את התחום הזה צריך גם לבחור איזה קורס בדיוק הוא ירצה לעשות. המסלול של מכללת תילתן הוא היחיד אשר מאושר. העניין הוא שהיום ברפואה משלימה ניתן לעשות אינספור סוגים של קורסים, כמו לדוגמא:

  • דיקור סיני
  • עיסוי רפואי
  • רפלקסולוגיה
  • פסיכותרפיה הוליסטית
  • הילינג

ועוד הרבה קורסים אחרים. לכן, בבואכם לבחור את הקורס המתאים לכם כדאי יהיה לקרוא אודותיו כמה שיותר פרטים שכן לכל שיטת טיפול ברפואה משלימה יש עקרונות אחרים.

החשיבות של לימודים ברמה גבוהה

הרפואה המשלימה שונה מהרפואה המערבית בכך שכאן לא מדובר על "שחור ולבן" וכאן לא אחת התוצאות מגיעות רק אחרי זמן ממשוך של טיפול. לצערנו הרב זה מה שמוביל לא פעם לכך שיהיו גם לא מעט שרלטנים שעוסקים במקצוע או לאנשים שמטפלים בצורה חובבנית. לכן, אם גם אתם רוצים להיכנס לעולם הזה ולצבור בו ידע וניסיון כדי לטפל באחרים, כדאי שתבדקו היטב איפה אתם הולכים ללמוד. אצלנו במכללת תילתן מחכים לכם מרצים רציניים מהבכירים בארץ ואינספור קורסים מרתקים. כמו כן, המכללה שלנו נמצאת בלב תל אביב, במקום נגיש שיהיה לכם נוח להגיע אליו, אז למה שלא תרשמו לקורס שמעניין אתכם לעשות כבר עכשיו? צוות היועצים הבכיר מחכה לכם!