מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מטפלת רגשית לילדים

אם כל החיים ידעת שאת אוהבת ילדים ותמיד היה לך קשה לראות את המצוקה שלהם, בהחלט יכול להיות שמקצוע כמו מטפלת רגשית לילדים יוכל להתאים לך. יש לא מעט ילדים שעלולים לחוש מצוקה בגלל סיבות שונות, כך שאם את, בתור אשת מקצוע רצינית, תוכלי לעזור להם, טבעי שתחשבי על האפשרות הזאת ברצינות. מעבר לכך שאת צריכה לצבור ניסיון מעשי בתחום כדי להיות מטפלת רגשית טובה, כמובן שאת צריכה תחילה ללמוד את המקצוע. לכן נשאלת השאלה – איפה לומדים, מה כוללים הלימודים והיכן החוויה שלך תהיה מספיק טובה? נשמח לתת לך הכוונה לגבי לימודי מקצוע לנשים, פני אלינו ויועץ הלימודים יכוון אותך למקצוע שמתאים לך.

קורס מעמיק וברמה גבוהה

ההיגיון אומר שאם את כבר משקיעה מהזמן שלך ורוצה ללמוד, תבחרי את המקום הכי טוב שקיים. אין כל טעם לבזבז זמן וכסף על לימודים שאינם מספיק מעמיקים ורציניים בתחום הזה, שכן בסופו של דבר, כאשר תנסי להתקבל ללימודים, בוודאי גם ישאלו אותך איפה למדת. לכן יש טעם לבחור רק מכללה שמציעה לך, בין היתר, לימודים ברמה גבוהה וכדאי גם לוודא שזו מכללה עם מוניטין של שנים בענף הזה. 

בואי להכיר את מכללת תילתן – המקום הנכון ללימודים טיפוליים

בין אם את חולמת להיות מטפלת רגשית לילדים ובין אם את רוצה לעסוק בכל תחום טיפולי אחר, אנחנו מזמינים אותך להכיר את המכללה שלנו. אצלנו תפגשי מרצים רציניים שעובדים בתחום הזה כבא שנים ובנוסף, אצלנו תוכלי לדעת שיש מי שמקשיב לך ומלווה אותך לכל אורך הדרך. היחס שתקבלי אצלנו תמיד יהיה אישי ונעים, כך שאם יהיו לך שאלות או בקשות מיוחדות לאורך הלימודים, אצלנו תהיה לך אוזן קשבת. פני אלינו עוד היום והירשמי כבר עכשיו ללימודים, כי למה לך לדחות את העתיד המקצועי שלך? אם את מתעניינת במקצועות מבוקשים לנשים, צרי איתנו קשר לקבלת מידע על מסלולי הלימודים שלנו.