מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

מתמודדי נפש

מתוך לא מעט קשיים שאיתם אנשים מתמודדים בחיים, אין ספק שקשיים נפשיים זה לא עניין פשוט. הסיבה לכך היא בעיקר חברתית, שכן בחברה שבה אנחנו חיים מקבלים הרבה יותר בהבנה אנשים שסובלים מקשיים פיזיים לעומת הקבלה, או חוסר הקבלה, של מתמודדי נפש. לכן ברור מדוע, אם גם אתם מרגישים שאתם שייכים לתחום הטיפולי בחיים, תרצו ללמוד על הענף הזה. להיות מסוגלים לתת סיוע למתמודדי הנפש ולהקל עליהם זו תחושה נפלאה, אז למה שלא תלמדו את התחום הזה גם אתם? אתם יכולים להיות בטוחים שלא מעט מתמודדי נפש ישמחו מאוד לקבל את הסיוע שלכם בתור אנשי מקצוע בעתיד, אז למה לחשוב פעמיים?קורסים ברפואה משלימה הם נותנים מקצוע עבודה לחיים. 

איפה באמת כדאי ללמוד את התחום הזה?

כדי להצליח לעזור למתמודדי הנפש צריך להיות אנשי מקצוע רציניים וכמה שיותר מנוסים. לכן יש טעם להשקיע בלימודים עצמם, מה שאומר שכדאי ללמוד רק במקום רציני במיוחד. זו הסיבה שבגללה שווה לכם לברר מה חושבים הבוגרים של הקורס שאליו אתם חושבים להירשם בענף הזה, כי איזו סיבה יש לכם ללמוד במקום שאין לגביו חוות דעת חיוביות?

כמה יהיה עליכם להשקיע במהלך הלימודים?

כאשר מדברים על סיוע כזה או אחר למתמודדי הנפש ועל לימודים בתחום הזה, אין ספק שצריך להשקיע לא מעט. ההשקעה תבוא לידי ביטוי הן ברמת העלויות והן ברמת הזמן שאתם צריכים להשקיע בקורס עצמו. לכן זה טבעי שתתלבטו איפה ללמוד והאם ההשקעה שידרשו מכם תהיה יחסית סבירה. מחפשים מקום טוב ללימודים? רוצים להיות בטוחים שנרשמתם לקרוס הכי מעמיק שיש ושלא שילמתם עליו הון עתק? אם כך, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. אנחנו במכללת תילתן נעשה הכול כדי לתת לכם הצעת מחיר נוחה עבור קורס שישנה לכם את החיים לטובה. אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישת יעוץ במכללה שלנו ולבדוק מה הכי מתאים לכם ללמוד ללא עלות.