מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

סוגי רפואה אלטרנטיבית


אם אתם חושבים על מקצוע לעתיד ואם נדמה לכם שהייתם רוצים לעבוד בכל מה שקשור לטיפול באחרים, ברור מדוע סוגי רפואה אלטרנטיבית זה נושא שמעניין אתכם. הרפואה האלטרנטיבית הפכה בשנים האחרונות להיות חלק בלתי נפרד מהדרך שלנו לטפל במחלות שונות ולכן, אם גם אתם רוצים לסייע ולעזור, זו יכולה להיות נישה טובה. מה שכן, כאשר אתם מחפשים לכם תחום שעניין אתכם ללמוד רפואה אלטרנטיבית, כדאי יהיה לקחת בחשבון את העובדה שהשמיים הם הגבול ושיש אינספור קורסים שתוכלו לעשות בענף הזה, כך שחשוב לבחור בקפידה את הנושא שמעניין אתכם מכל. לימודי רפואה אלטרנטיבית במכללת תילתן הם מומלצים ומקצועיים. 

איזה קורסים הכי נפוצים היום ברפואה משלימה?

רפואה משלימה, או רפואה אלטרנטיבית, הינו תחום שכולל לא מעט תתי תחומים שונים, וישנן המון שיטות טיפול אלטרנטיביות כמו לדוגמא:

  • לימודי נתורופתיה
  • לימודי פסיכותרפיה הוליסטית 
  • פסיכודרמה
  • רפואה סינית + דיקור סיני
  • סוגי עיסוי שונים 
  • רפלקסוגיה
  • ועוד

במידה וגם אתם, כמו אחרים, לא לגמרי יודעים מה אומר כל תחום כזה, תוכלו לקרוא כמובן על הנושא ועל הסילבוס של הלימודים. כך שיהיה לכם פשוט יותר להבין לאיזה ענף בתוך הרפואה האלטרנטיבית אתם מתחברים יותר וכך תוכלו לבחור מה ללמוד. בנוסף, הנכם מוזמנים להשתתף בשיעור לדוגמה במכללה. 

החשיבות של לימודים במקום מוביל

אחרי שתבחרו סוג אחד שתרצו להתעמק בו מתוך הרבה סוגי רפואה אלטרנטיבית, יהיה עליכם להתחיל לחפש את המקום הטוב ביותר ללימודים. האמת היא שזו לא משימה קלה שכן בד בבד עם ההתעניינות ההולכת וגדלה בענף הרפואה המשלימה, יש גם הרבה מקומות שבהם ניתן ללמוד את הנושא. עם זאת, לא בכל מקום שבו תעשו קורסים כאלה תמצאו את המרצים הכי טובים ולא בכל מקום תרגישו שאתם מקבלים את התמורה המלאה ביותר. לכן שווה לברר מספר פרטים אודות בית הספר שבו אתם מתכוונים ללמוד, וכך גם תגלו שאין כמו מכללת תילתן ללימודים מהסוג הזה, אז למה שלא תפנו אלינו עוד היום?