מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

פסיכודרמה שכר

אם אתם חושבים ללמוד פסיכודרמה, ברור מדוע אתם מתלבטים האם זה מקצוע שיכול להתאים לכם. מדובר על מקצוע טיפולי לכל דבר, כך שאם אתם מרגישים שטיפול זו השליחות שלכם בחיים, בהחלט שווה לחשוב על האפשרות הזאת מקרוב. מה שכן, טבעי שתהיו מוטרדים ויהיו לכם שאלות על פסיכודרמה שכר, כי מי היה רוצה ללמוד בימינו רק בשביל הנפש? חשוב שתדעו שאין תשובה אחת נכונה לשאלה האם בתחום כמו פסיכודרמה מרוויחים הרבה או לא, כי זה מאוד תלוי בכם. כלומר, איפה תעבדו אחרי הלימודים? האם תעבדו במסגרת עצמאית או בתור שכירים?

איפה כדאי ללמוד פסיכודרמה?

במידה והתחלתם לחשוב יותר ברצינות על לימודי פסיכודרמה, כדאי יהיה לבדוק גם איפה אתם מתכוונים ללמוד. בשנים האחרונות אנחנו יכולים לראות יותר ויותר מכללות שמציעות קורסים שונים בתחום הזה, אך לצערנו הרב, לא כל הקורסים ברמה מספיק גבוהה. יש חשיבות אדירה לרמת הלימודים בקורס שאליו אתם נרשמים, כי בסופו של דבר אם אתם כבר עושים מאמץ כל כך גדול, לא עדיף שתלמדו ברמה גבוהה? אם תעשו קורס רציני יותר שהלימודים בו מושקעים ומעניינים, אין ספק שזה יהפוך אתכם לאנשי מקצוע טובים יותר ולכן לא כדאי שתתפשרו על הנתון הזה.

מכללת תילתן ללימודי פסיכודרמה ורפואה משלימה

את מכללת תילתן הקמנו כבר לפני יותר מעשרים שנה כך שאם תפנו אלינו תוכלו לדעת שאתם נמצאים במקום מוביל ומתקדם. אנחנו מגיעים עם ניסיון רב ועובדים עם מרצים נהדרים, מה שמבטיח לכם גם לימודים ברמה גבוהה שיתקיימו באווירה נעימה. בנוסף, המחירים אצלנו נוחים כך שזה לא משנה איזה קורס תבחרו מתוך רשימת הקורסים שלנו, שכן בכל מקרה המחיר יהיה כזה שתעמדו בו ללא כל קושי.