מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

פסיכותרפיה ממוקדת

חושבים מה ללמוד? החלטתם שאתם מחפשים תחום שיהיה כמה שיותר טיפולי? אם כך, כדאי שתדעו שבעידן המודרני, מעבר לכך שאתם יכולים לעשות קורסים של טיפול רגשי או ייעוץ זוגי, יש גם אפשרות ללמוד פסיכותרפיה ממוקדת. מדובר על תחום אחר, שונה ומעניין מאוד, מה שאומר שאין ספק שתיהנו גם מהלימודים עצמם וגם מהעבודה. יש בעבודה בתחום הפסיכותרפיה תחושה נפלאה של שליחות כי תהיה לכם הזדמנות לעזור בצורה ממשית לאנשים שסובלים מקשיים שונים. לכן כדאי שתחשבו ברצינות על האפשרות הזאת, ויפה שעה אחת קודם. בפסיכותרפיה לימודים הכרחיים על מנת לעסוק בתחום. 

לא בכל מקום כדאי לכם ללמוד

בין אם אתם חושבים היום על פסיכותרפיה ממוקדת ובין אם אתם רוצים בכלל לעשות קורס הדרכת הורים, שזה עוד מקצוע מודרני, כדאי יהיה לבדוק לאן אתם פונים. באמת נדמה לכם שכל הקורסים בתחום הזה ייתנו לכם את אותו הדבר? ובאמת חשבתם לרגע שבכל מקום תפגשו את המרצים הכי טובים שיש? התשובה היא כמובן לא. לכן יש טעם לברר כמה שיותר פרטים אודות הלימודים שאליהם חשבתם להירשם, כמו לדוגמא:

  • מה כוללים תנאי הקבלה
  • איזה מבחנים יהיו לכם במהלך הלימודים
  • כמה זמן נמשכים הלימודים

ורק אחרי שיהיה לכם כמה שיותר מידע, תוכלו לבחור את המקום הנכון לכם ללמוד את התחום הספציפי שבו אתם בוחרים.

האם אפשר ללמוד פסיכותרפיה ממוקדת במחיר סביר?

זה נכון שאם אתם בוחרים ללמוד תחום חדשני יחסית ותחום שיש לגביו עניין רב, העלות בדרך כלל תהיה בהתאם. עם זאת, הגיע הזמן להבין שגם בכל מה שקשור ללימודים בהחלט יש מקום לעשות השוואת מחירים, אז למה שלא תעשו זאת גם אתם? כך תגלו שאצלנו במכללת תילתן מחכה לכם שילוב נהדר שבין לימודים מעמיקים, אווירה טובה ומחירים נוחים. ישנם כמה סוגי פסיכותרפיה כמו למשלפסיכותרפיה גופנית, אנו מזמינים אתכם למכללה שלנו לפגישת ייעוץ עם המומחים שלנו והם יסבירו לכ בדיוק מה נכון עבורכם.