מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

פרחי באך מה זה

ד"ר באך פיתח את שיטת הטיפול ב38 תמציות פרחים שונות ומכאן נובע שמה של שיטת טיפול זו, והוא התבסס על ההנחה שהקונפליקט בין:

  • גוף האדם
  • הנפש שלו

זה מה שמוביל לחוסר איזון. אותו חוזר איזון מוביל, על פי ד"ר באך, למחלות שונות ולכן השאיפה בריפוי צריכה להחזיר לגוף את האיזון שאבד לו. לכן, בבואנו לענות על השאלה פרחי באך מה זה, אנחנו מגלים שמדובר על שיטת טיפול כולל שמטרתה להבין לגוף את האיזון שאבד לו. כלי הטיפול המרכזי כזאת אלה הן אותן תמציות פרחים, כך שמי שיכיר אותן ויידע להשתמש בהן – יוכל לעזור לרפא אחרים.

קורס מקצועי שכדאי לעשות

אם אתם מחפשים תחום טיפולי שתרצו ללמוד ולעבוד בו אח"כ, אין ספק שאופציה כמו קורס פרחי באך יכולה לעזור לכם. במסגרת המענה לשאלה פרחי באך מה זה אנחנו רואים שבקורס תקבלו את כל התשובות, החל מהכרות עם כל התמציות הקיימות ועד ההתנסות בהן. כמו כן, בשנים האחרונות ניתן לראות שהטיפול בצמחי באך נכנס גם לתחום של טיפול בחיות וגם בכך הקורס עצמו עוסק. לכן זה לא משנה במי תרצו לטפל אחרי הלימודים הללו, כי בכל מקרה אם תלמדו בצורה מעמיקה תקבלו את הכלים הדרושים לטיפול יעיל באחרים.

מכללת תילתן מזמינה אתכם לקורס מקצועי בפרחי באך

רוצים ללמוד במקום מוביל, מתקדם ומוכר? חשוב לכם לדעת שאתם עושים את הקורס הכי מעמיק שקיים? אם כך, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם. אנשי הצוות שלנו ישמחו להעביר לכם את כל הידע שהם רכשו בשנים האחרונות בעולם פרחי הבאך.  בצורה כזאת תהפכו גם אתכם למטפלים מקצועיים ביותר, אז למה לחשוב פעמיים לפני שאתם נרשמים ללימודים אצלנו?