מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קבוצת פסיכודרמה למבוגרים

מאז שאתם זוכרים את עצמכם פסיכודרמה עניינה אתכם? רציתם ללמוד על הנושא או לקחת חלק בקבוצה כזאת שמיועדת למבוגרים? אם כך, הגיע הזמן שתעשו זאת, כי למה לא בעצם? פסיכודרמה זה תחום שיכול לשנות לטובה את חייכם ואם תלמדו אותו ברצינות, תוכלו גם לעזור כך לאחרים. יש משהו מעניין ושונה בלימודי טיפול תוך כדי תנועה, ואין ספק שקורס פסיכודרמה יכול להיות הבחירה האולטימטיבית גם עבורכם, אז למה אתם מחכים?

לימודי פסיכודרמה במקום מוביל

אם הדילמה שלכם עד היום הייתה לא רק האם ללמוד את התחום הזה אלא גם איפה לעשות את הקורס, אנחנו בהחלט יכולים להבין אתכם. בשנים האחרונות המודעות לענף הזה מאוד גדלה ולכן ברור מדוע יש לא מעט מכללות ומקומות שונים שבהם ניתן יהיה ללמוד זאת. עם זאת, חשוב לדעת שלמרות האפשרויות הרבות, לא בכל מקום תרגישו שאתם מקבלים תמורה מלאה למחיר שאתם עומדים לשלם. לכן, אם יש אפשרות לברר כמה פרטים מראש וכך לבחור את הקבוצה הכי טובה שיש לפסיכודרמה, למה שלא תעשו זאת?

מכללה מובילה לתחומי הטיפול השונים

את מכללת תילתן הקמנו לפני כעשרים שנה ולכן, אם אתם מחפשים קבוצת פסיכודרמה למבוגרים שתקבלו בה את כל מה שאתם מצפים לקבל – אנחנו הכתובת. יש לנו מרצים נהדרים שחיים ונושמים את התחום הזה מזה שנים, אז למה לחשוב פעמיים? זה לא משנה אם אתם רוצים להכיר יותר לעומק את תחומי הטיפול השונים כי אתם חושבים לעבוד בהם או פשוט כי אתם רוצים לרכוש עוד השכלה. מה שבטוח זה שאצלנו מחכה לכם חוויה טובה שתועבר באווירה נעימה מאוד. בנוסף, מחירי הקורסים שלנו נוחים כך שגם במובן הזה תצאו מרוצים אם תבחרו במכללה שלנו.