מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס הילינג מחיר

בדקתם לאחרונה כמה אפשרויות של קורסים בתחום הרפואה המשלימה ונדמה לכם שהילינג זה יכול להיות קורס שמתאים לכם? אם כך, ברור מדוע אתם מתלבטים איפה ללמוד את התחום הזה, כי מה פתאום שתבזבזו את הזמן על לימודים שאינם מספיק מעמיקים? לכן, עוד לפני שאתם מבקשים לברר פרטים אודות קורס הילינג מחיר, כדאי יהיה גם לבדוק מה מציעים לכם במסגרת הקורס. מה כוללים השיעורים? האם הכול רק תיאורטי או שחלק מהשיעורים גם מעשיים? שווה לברר כמה שיותר פרטים כי כך תוכלו להגדיל את הסיכוי שלכם לצאת מרוצים יותר מהלימודים עצמם. לימודי תעודה בטיפול ניתן ללמוד במכללת תילתן. 

ללמוד אצל הטובים ביותר

הילינג, כמו הרבה תחומים אחרים הקשורים לרפואה משלימה, זה מסוג אותם הנושאים שעדיף ללמוד ממי שבאמת חי ונושם את התחום הזה. לכן, אם אתם יכולים לברר דבר או שניים גם אודות מי שיעביר לכם את הקורס, זה עדיף. האם למרצים יש מספיק ניסיון? והאם מי שכבר למד אצל אותם מרצים באמת ממליץ בחום על החוויה? בהמשך תוכלו להשוות מחירים ולמצוא גם מקום שבו קורס ההילינג שתעשו לא יעלה לכם יותר מידי.

כל הסיבות לפנות אל מכללת תילתן ללימודי הילינג

בוודאי יצא לכם לשמוע על לא מעט מכללות ללימודי רפואה משלימה, אך האמת היא, שאין עוד מקומות כמו מכללת תילתן. אצלנו במכללה תוכלו ליהנות משילוב של:

  • קורס הילינג במחיר נוח
  • מרצים אדיבים ומסורים
  • שיעורים חווייתיים 
  • תרגול מעשי לאורך הקורס

ובנוסף, אווירת הלימודים אצלנו מאוד נעימה. לכן, גם אם אתם לא לגמרי יודעים באיזה קורס של רפואה משלימה אתם רוצים לבחור, כדאי לכם לפנות אלינו. אנשי המקצוע שלנו יידעו לספר לכם בפרוטרוט על כל קורס ולהמליץ לכם על התחום המתאים לכם ביותר. ניתן להשתתף בשיעור ולדוגמא ולהתייעץ עם צוות יועצים בכיר שמחכה לכם.