מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

קורס צמחי מרפא מכללת תילתן

אנשים רבים כבר הכירו בסגולות הרבות של צמחי המרפאה והרפואה הטבעית בכללותה. אנחנו יכולים לראות מוסדות לימוד רבים בכל העולם המציעים לימודי תעודה שונים בתחום הרפואה האלטרנטיבית, ואף ניתן לראות בכל קופות החולים בישראל טיפולי רפואה משלימה כחלק מן הביטוח הרפואי. הביקוש לתחום רק הולך וגובר ובין התחומים הבולטים אנחנו יכולים לראות את הנטורופתיה, את כל תחום העיסוי, הדיקור הסיני וכל תחום צמחי המרפא הרחב. אם לפני כמה עשרות שנים היינו נותנים את מבטחינו אך רק לתרופות הכימיות, הרי שהיום כולם יודעים את סגולותיהם של צמחים ותבלינים כמו כורכום, שורש ג'ינסנג וג'ינג'ר.

התמקצעות בתחומים מגוונים

למי שרוצה להתמקצע ברוקחות הטבעית ולעשות לימודי צמחי מרפא, צריך לזכור שתחום הרפואה האלטרנטיבית הוא רחב מאד, ושייתכן כי במקביל, כדאי לו להעשיר את הידע שלו בתחום טיפול נוסף. הרפואה ההוליסטית יוצאת מנקודת היסוד כי לא ניתן להפריד בין הגוף, הנפש והרוח כשניגשים לטפל בבעיה פיסית או מנטלית איתה מתמודד אדם. מומחים רבים בצמחי מרפא גם דואגים להתמחות בענפים נוספים, כגון דיקור סיני ותזונה טבעית, שהם כמעט ומקצועות השלמה ללימודי הרבליזם. קורס צמחי מרפא במכללת תילתן משלב בתוכו לימודי חובה של פיסיולוגיה, אנטומיה ופתולוגיה, ובנוסף אליו, ניתן להרחיב את הידע בכל אחד מן התחומים הללו, כמו גם לימודי נטורופתיה ועיסוי רפואי.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

המכללה הוקמה לפני כשני עשורים, כשלפניה החזון להכשיר דור מטפלים שידע לשאוב טכניקות מהגישות ההוליסטיות, כמו גם מהמדע המודרני והפיתוחים הטכנולוגיים של ימינו. הקורסים השונים, ובניהם קורס צמחי מרפא שמים דגש רב גם על המדע המערבי ויוצרים תמונה מלאה של גישה טיפולית, אותה ניתן לפרק לטכניקות שונות עבור מטופלים שונים והצרכים המשתנים שלהם.