מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

רפלקסולוגיה לימודים

אנחנו חיים היום בעידן של אינסוף אינפורמציה זמינה שמקיפה אותנו מכל מקום ונמצאת במרחק של קליקים אחדים מאיתנו. אנשים היום לומדים מהר יותר מאשר בכל תקופה אחרת בהיסטוריה עם סרטוני "עשה זאת בעצמך". נדיר שכבר נתקשר לחבר לבקש עזרה לגבי משהו שאנחנו לא יודעים איך לפתור, וננסה קודם כל ללמוד אותו בעצמנו. על אף כל היתרונות שבעידן הטכנולוגי, ישנם מספר חסרונות, ואחד מהם הוא חוסר היכולת לברור בין מידע נכון ושגוי. לצורך העניין, מי שרוצה להתמקצע בתחום טיפולי כמו פסיכולוגיה, פיזיותרפיה או רפלקסולוגיה לימודים הם הדרך היחידה בה הוא באמת יוכל לרכוש ידע מסודר. אנשים רבים נופלים בטעות וחושבים שהם יכולים לטפל בעצמם ובאחרים על סמך מידע אינטרנטי.

רפלקסולוגיה לימודי רפואה אלטרנטיבית

עדויות לטיפול דרך עיסוי כף הרגל ניתן למצוא עוד מימי קדם בסין של העת התיקה, ואף במצרים ובהודו. על אף שישנם מקומות רבים שמעבירים קורסים מקוונים, וספרי עזר, ישנם דברים שניתן ללמוד אותם רק דרך התנסות מעשית במקומות מוסמכים. משום שתחום הטיפול מאז ומעולם היה תחום פרוץ, להבדיל משווקים אחרים בהם המוצרים הם פיסיים וברורים, מטפלים רבים נוטים להתרשל בהכשרתם, ועוד יותר מכך, לקוחות רבים נוטים להתרשל בבדיקת המוצר- או במקרה זה המטפל, והכשרתו. הרפלקסולוגיה של ימינו קיימת כמאה שנה, אך תורת הצ'י, מפת המרידיאניים וקריאת הרגל קיימת כבר אלפי שנים, ומדובר בחומר מרתק, אך מאסיבי אותו יש ללמוד באופן מפורט.

מכללת תילתן

מי שמחפש להתמקצע בתחום של רפלקסולוגיה לימודים הם כנראה האופציה היחידה שלו ללמוד את התחום על בוריו. מכללת תילתן לרפואה משלימה מכשירה את מטפליה במסלולים של שנתיים ושלוש תוך לימוד תורת הרפואה הסינית ושיטות טיפול נוספות מן הרפואה האלטרנטיבית והקונבנציונאלית.