מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

שיטות טיפול בטראומה

מעוניינים בקורס זה?לחצו כאן להרשמה.

למרות שכולנו מבינים שברמה מסוימת טראומות הן חלק מהחיים שלנו, אנחנו גם יודעים לומר שיש טראומות שהרבה יותר קשה להתמודד איתן. מה עושה אישה שעברה תקיפה מינית? או גבר שהיה עד לפיגוע? לצערנו הרב, בחיים שלנו יש אינספור סוגים של טראומות וכל אחד מאיתנו יכול להגיב למצבים כאלה בצורה שונה. מה שבטוח זה שאדם שעבר טראומה כלשהי ירצה בדרך כלל לקבל סיוע ולכן ללמוד שיטות טיפול בטראומה זו אחת מהבחירות הכי אציליות שתוכלו לעשות בתור מקצוע לחיים.

מה לומדים?

בבואנו לדבר על שיטות טיפול בטראומה אנחנו רואים שבקורסים כאלה יש נגיעה שלא מעט נושאים. ראשית, מדברים לרוב על מושגי היסוד מעולם הטראומה ושנית, יש גם סקירה תיאורטית ורקע להתמודדות עם פגיעות מיניות. כמו כן, כחלק מההיכרות עם שיטות טיפול בטראומה מדברים גם על טקסי ריפוי שמאניים, על פסיכודרמה ועוד. ישנם לא מעט קורסים שעוסקים בענף הזה ולכן, אם יש לכם התבלטות באיזה קורס לבחור, אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק מה בדיוק יכללו הלימודים. כך תוכלו לדעת שאתם בוחרים קורס שיהיה מספיק מעמיק ובצורה כזאת תוכלו להיות בטוחים שלא תצטערו על ההשקעה שלכם בעניין. הקורס שלנו מאפשר לימודי פסיכודרמה אשר ממוקדים בטראומה.

ללמוד במקום מקצועי ומוכר

בין אם אתם רוצים לעשות היום קורס מקצועי שעוסק בשיטות שונות של טיפול בטראומה ובין אם אתם רוצים ללמוד תחומים אחרים, לנו במכללת תילתן יש מה להציע לכם. המכללה שלנו מוכרת ובעלת מוניטין וכל המרצים אצלנו מכירים את התחום שהם מלמדים מאוד לעומק. הם מגיעים עם ניסיון מעשי של שנים רבות וזה בהחלט בא לידי ביטוי בשיעורים עצמם. לכן, אם בחרתם ללמוד את אחד ממקצועות הטיפול האלטרנטיביים, מדוע שלא תצרו עמנו קשר עוד היום?

בואו לראיון אישי אצל מיטב אנשי הצוות בנושאים הנ"ל. ניתן להשתתף בשיעור לדוגמא.