מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

חיתולים למבוגרים

בריחת שתן ברמה כזו או אחרת היא תופעה נפוצה למדי החל מגיל מסוים – אבל אין שום סיבה להיכנע לה ולוותר על פעילויות שתורמות לאיכות החיים רק בגלל החשש ממבוכה. חיתולים למבוגרים הם פתרון פשוט, נוח להפליא ויעיל מאוד, ובזכותו יכולים ההורים שלנו ליהנות משגרה קלה הרבה יותר ונעימה הרבה יותר. מוצרי ספיגה למבוגרים מתאימים גם לקשישים שניידותם מוגבלת והם מתקשים להגיע לשירותים בתדירות הרצויה.

איך בוחרים מוצרי ספיגה למבוגרים?

בחירת מוצרי ספיגה למבוגרים מחייבת תשומת לב לשלושה פרמטרים עיקריים:

* מותג – אמנם בתחומים רבים מותגים נשענים בעיקר על שיווק ולאו דווקא על איכות, אולם כשמדובר על תחתונים סופגים או חיתולים למבוגרים מומלץ בחום לחפש את המוצרים של חברות כמו נועם, שקמה ודיפנד. הסיבה לכך היא שחיתול לא איכותי עלול לגרום לגירויים בעור ואפילו לזיהומים, וכך אולי למנוע בעיה אחת אבל ליצור אחרת. בנוסף גם פרט קטן כמו איכות המדבקות עשוי להתגלות כבעל השפעה גדולה, וזאת מפני שמדבקות איכותיות מאפשרות סגירה חוזרת בלי חשש לנזילה או בריחת שתן. לחיתולים איכותיים ישנו גם מגע רך יותר כך שהם כמעט לא מורגשים בזמן שהם ממלאים את תפקידם החשוב ומקנים להורים שלנו חופש פעולה מלא.

* מידה – חיתול למבוגרים מגיע במידות שונות, מ-S ועד XL, ובאופן טבעי נדרשת התאמה לממדי גופו של האדם שמשתמש בו.

* כושר ספיגה – המשוואה פשוטה: ככל שמידת החומרה של בריחת השתן גדולה יותר, וככל שמשך הזמן שבו משתמשים בכל חיתול ארוך יותר (למשל אם מחפשים פתרון ללילה שלם, או שבגלל נסיבות שונות החלפת החיתול תתבצע רק לאחר 8-10 שעות), כך נדרש חיתול למבוגרים בעל כושר ספיגה גבוה יותר. כושר הספיגה המקסימלי הוא 3-3.5 ליטר, וישנם כמובן גם פתרונות למקרים קלים יותר, שבהם ניתן להשתמש גם בתחתונים סופגים (שיכולים לקלוט כ-1.5 ליטר).