מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה לפי בדיקת דם

להרשמה לקורס לחץ כאן


כל מה שקשור לדיאטה מעסיק רבים מאיתנו. כי מי מאיתנו לא מכיר אנשים שצריכים להשיל ממשקל גופם  קילוגרמים? ומי לא שמע על אנשים "שעשו הכול" אבל בכל זאת לא מצליחים לרדת במשקל? לכן זה לא מפליא שמושקעים כל כך משאבים, אנרגיה ומחקרים בניסיון למצוא פתרון לבעיית ההשמנה הנפוצה כל כך בעולם המערבי. זו הסיבה לכך שבימינו ניתן גם לקבל תפריט
תזונה לפי בדיקת דם, מה שמסביר מדוע לא מעט אנשים בוחרים לנסות זאת. בהתאם לסוג הדם ולתוצאות בדיקת הדם ניתן יהיה לקבל המלצה על תזונה שנכונה לכל אחד מאיתנו באופן אישי כך שבהחלט כדאי לבדוק את האופציה לבדיקה כזאת. קיים גם קורס תזונה וצמחי מרפא אשר מתייחב לתורת הצמחים.

ניהול אורח חיים בריא

תחום הדיאטות, התזונה ואורח חיים בריא מעניין אתכם ? הייתם רוצים שיהיה לכם יותר ידע בענף הזה וגם הייתם רוצים לסייע לאחרים שמתקשרים להגיע למשקלם הרצוי? אם כך, יש בתילתן קורסים שונים שעוסקים בכך יוכלו להתאים לכם. ללמוד על תזונה נכונה בהתאם לתוצאות של בדיקת דם, על אבות המזון ועל ניהול אורח חיים בריא זה ללמוד תחום שימושי ומרתק. לכן כדאי לכם להתחיל לחפש עוד היום את המקום המושלם ללימודים כאלה, כי למה לדחות את העניין?

המכללה הטובה ביותר ללימודי תזונה ורפואה משלימה

בין אם אתם מעניינים בנושא כמו תזונה לפי בדיקת דם ובין אם רציתם לעשות קורס דיקור סיני, רפלקסולוגיה וכדומה, אנחנו במכללת תילתן מחכים לכם. המרצים אצלנו מנוסים, השיעורים מעניינים וכל הקורסים מעמיקים ביותר. לכן אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר כבר עכשיו או להגיע לימים הפתוחים שלנו, כי אין ספק שהלימודים אצלנו יתנו לכם כלים חשובים לעבודה בתחומים הללו.