מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה ובריאה

בימינו, "הגשמה עצמית" הוא אולי המושג שהכי מתאר את דרך החיים שמובילה אותנו, ודווקא ניתן לראות זאת בגילאים מבוגרים יותר. בעבר רוב האנשים היו מקדישים את חייהם לגידול ילדיהם, או דווקא לפיתוח הקרייריסטי שלהם. המשפחה והפרנסה, אלו היו שני המוטיבים המרכזיים שהנחו את בני האדם בסלילת המסלול הפרטי שלהם, ובהחלטת שלקחו לאורכו. היום, בעידן האינדיווידואליזם, כולנו מבינים בצורה מזוקקת יותר את המשמעות של "כאן ועכשיו". את החד פעמיות של החיים ואת המשקל העצום של תחושת המלאות שלנו- הצורך שלנו לעשות דברים שאנחנו אוהבים ומפתחים אותנו בלי הצורך בתחרות.

תזונה נכונה ובריאה

אנשים בכל הגילאים מסגלים לעצמם הרגלים חדשים ותחביבים חדשים ומחפשים דווקא איך להרגיש טוב בתוך השגרה ולמצוא בה משמעות, מבלי לשנות אותה בצורה קיצונית. אחד מן התחומים שהתפתחו רבות בשנים האחרונות הוא תחום התזונה. בתחילה, דומה היה כי התחום מלווה את מהפכת הבריאות והכושר, אך היום ברור כי תזונה בריאה, לרוב אף חשובה יותר מפעילות פיסית. אנחנו יכולים לראות אנשים בכל הגילאים לומדים את התחום גם סתם בשביל עצמם, בשביל הגוף שלהם ובשביל הנפש. ההבנה שלמזון שלנו יש יכולת אנרגטית חזקה, והשפעה ניכרת על הגוף והנפש שלנו, הפכו אותו לאחד ממוקדי העיסוק העיקריים במאה העשרים ואחת.

מכללת תילתן ותזונה טבעית

תזונה נכונה ובריאה תכלול בתוכה אלמנטים מגישות שונות ותותאם אישית עבור כל אדם באופן ספציפי. כשמצד אחד יש ערכים תזונתיים, קלוריות, חלבונים וחומרים כימיים, מן הצד השני צריך לזכור שתחום הנטורופתיה והתזונה ההוליסטית, איזון אנרגטי וצמחי מרפא הם חלק בלתי נפרד מגישה נכונה לתזונה מודרנית. מכללת תילתן היא אחד מן המוסדות המקצועיים בישראל ללימודי התזונה ומשלב בין התזונה ההוליסטית למדע מערבי, לימודי הרבליזם ונטורופתיה.