מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה לחיטוב

אנחנו חיים בעידן של כושר ובריאות. אם בעבר היינו רגילים לסיים את יום העבודה ולחזור אל הילדים או להיפגש עם חברים, אז היום ללו"ז היומי שלנו הצטרפו גם לפחות שלושה אימונים מדי שבוע. תחום הכושר הפיסי הולך וצומח, גישות חדשות מתפתחות מדי יום. בכל עיר בארץ ניתן לראות בכל רגע נתון היצע מדהים של מכוני כושר וסטודיו לפילאטיס, ספינינג ויוגה. כל טיילת בארץ מלאה היום בערבים בקבוצות של ג'וגינג וריצה. אבל אם יש משותף לכל הגישות ולכל המאמנים, היא ההמלצה שלא משנה באיזו פעילות ספורטיבית נבחר, אם היא לא תגובה בתזונה נכונה, התוצאות לא יקדימו להגיע.

תזונה נכונה לחיטוב

חיטוב הגוף הוא תחום שהתפתח מאד בשנים האחרונות. אם פעם הכושר המקצועני התמקד בבאדי בילדינג, אז היום הפופולריות של חיטוב היא זו שעומדת במרכז השיח. גם ברמת החובבים, אנחנו יכולים לראות היום תוצאות מרשימות בקרב אנשים מבוגרים, נערים ונשים שרק סיימו הריון. אם פעם הדגש היה על המשקל, אז היום הוא על אחוז השומן. תפריט נכון לחיטוב השריר ומיצוקו יעשה תוך שימת לב לחלבונים ולפחמימות מורכבות שיתפרקו לאורך זמן ויתנו יותר אנרגיה. תזונה נכונה למי שרוצה להתחטב תכלול גם אכילת הרבה ירקות ירוקים ותבלינים ספציפיים עם ערכים טובים. חשובה לא פחות כמובן היא המשמעת והרציפות, כדי להתחטב צריך לאכול כל 2-3 שעות ובאופן מדוד.

מכללת תילתן

מכללת תילתן לרפואה משלימה נוסדה לפני עשרים שנה כשלנגד עיניה הייתה להכשיר את דור מטפלי מקצועות הגוף-נפש מתוך גישה המשלבת את המדע המערבי ואת הרפואה ההוליסטית. תזונה נכונה לחיטוב הגוף נלמדת כחלק מתוכנית התזונה הטבעית, ומלבדה, ניתן למצוא במכללה גם עוד קורסים רבים כגון שיאצו, לימודי דיקור סיני, נטורופתיה כללית, ארומתרפיה – CBT.