מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה לילדים

גידול ילדים הוא אחד מן הדברים המורכבים ביותר איתם אדם יתמודד בחייו. הקשיים הם הקשיים הגדולים ביותר, וכנראה בגלל זה, ההצלחות הן ההצלחות המרגשות ביותר. לא נולדנו הורים ורובינו לומדים את העסק תוך כדי ניסוי ותהייה. מי שמהווים לנו השראה הם ההורים שלנו, או במקרים בהם החלטנו לקחת את הנושא עוד יותר ברצינות, הם ספרי עזר וקורסים להדרכת הורות. תקופת הילדות היא אולי התקופה החשובה ביותר להתפתחות האישיות, והרגלים ודפוסי התנהגות שנפתח בגיל זה ימשיכו איתנו לעד, ויהיה קשה מאד לשנות אותם. זה נכון למשמעת למידה, לערכי מוסריים, וגם לבריאות הגוף שלנו ולדברים שנחליט להכניס אליו.

תזונה נכונה לילדים לימודי נטורופתיה

הורים רבים לא מבינים את המשמעות של תזונה טובה ואורח חיים בריא וכמה הם משפיעים על התפתחות הילד שלהם. במונחים פיסיים, ישנם חומרים ספציפיים שצריך לצרוך בכמויות מסוימות, כדי שהעצמות והשרירים יפתח ויטמין A ו- B12 ואיתם גם חלבונים המצויים בבשר, ביצים וקטניות. במונחים רגשיים ורוחניים, לאוכל יש השפעה עצומה על הנפש שלנו מבחינה אנרגטית, וחשוב שהתזונה שלנו תהיה מאוזנת, תעודד יצירתיות, אך גם רוגע ושלווה. במגמת התזונה של מכללת תילתן לרפואה משלימה, ניתן להירשם ללימודי תעודה למטפלים תזונתיים שלימודיהם נמשכים לאורך שלוש שנים. לימודי התזונה במכללה שמים דגש על השילוב של ענפי המדע המערבי כאנטומיה, פיזיולוגיה ופתולוגיה, וענפי הגישה ההוליסטית כגון תזונה אורתומולקולרית וסגולות של ויטמינים ומינרלים בריפוי הגוף.

מכללת תילתן 

תזונה נכונה לילדים היא אחד מן הדברים שהורים צריכים לשים עליהם לב יותר מכל. זהו הגיל בו מפתחים התמכרות לסוכר, כמו גם הרגלי אכילה רגשית כפיצוי על חסכים רגשיים. הקורסים השונים במכללה לא מיועדים רק למטפלי העתיד, אלא גם להורים שרוצים ללמוד עבור גידול ילדיהם שלהם.