מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תזונה נכונה לפי סוג דם

ישנם פרמטרים שונים בהם צריכים תזונאים, דיאטנים, מאמני תזונה ומטפלים תזונתיים להתחשב כשהם בונים תפריט עבור מטופל חדש. תזונה נכונה לפי סוג דם והיסטוריה רפואית, על פי המין, הגיל וכמובן על פי היעד. תזונה עבור ספורטאי, תהיה שונה עבור תזונה של אדם שמתמודד עם מחלה ורוצה לשמור על משקל בריא וכמות סוכר מאוזנת בדם. אבל אחד מן הפרמטרים שתזונאים רבים לא לוקחים אותם בחשבון הוא המשתנה האנושי. האופי, המצב הרגשי, ההרגלים איתם חי האדם עד כה. תפריט תזונה נכונה לא יכול להיות מודפס כפלט עבור נתונים יבשים, אוכל הוא דבר שמלווה אותנו יומיום ומהווה צורך פיסי ורגשי כאחד.

תזונה טבעית הוליסטית

מכללת תילתן הוקמה לפני עשרים שנה כנושאת הבשורה שהיום כבר נתפסת כמובן מאליו- טיפול נכון בימינו צריך לשלב בין גישות רפואיות שונות על מנת להגדיל את טווח היכולת שלו להתגבר על מכשולים שונים בתהליך הרפואי. המדע המערבי הולך ומאמץ לעצמו שיטות בהן משתמשים כבר מאות ואלפי שנים ברפואה האלטרנטיבית והיום כבר ניתן לאשש את סגולותיהם של חומרים טבעיים כיעילים לא פחות עבור טיפולים רגשיים ופיסיולוגיים כאחד. החל מפרחי באך לטיפולים פסיכולוגים, ועד לצמחי מרפא, דיאטה טבעונית ותפיסת התזונה הכללית כבעלת ערכים רגשיים ולא רק ערכים של ויטמינים ומינרלים. ישנה משמעות עצומה לשינוי הפיסי, ביכולתו של אדם לקבל מבחינה רגשית את השינויים בדפוסים שעד כה ייתכן והגדירו אותו.

מכללת תילתן לרפואה משלימה

תזונה נכונה לפי סוג דם וגיל וכל פרמטר אחר מדעי, נלקחת בחשבון גם על פי הפרמטרים השונים מן הרפואה ההוליסטית. גם בקורסיה השונים של המכללה, ניתן לראות את האמונה בשילוב העמוק שבין שתי הגישות- טיפולים רגשיים, לימודי דיקור סיני, עיסוי ושיאצו.