מכללת תילתן
לפרטים וליצירת קשר מלאו את הטופס הבא:
...Loading...

תכונות חשובות למטפל

אם אתה מתלבט באיזה מקצוע כדאי לך לבחור, אנחנו בהחלט יכולים להבין אותך, כי אין שאלה חשובה יותר מזו בחיים. המקצוע שאתה בוחר ללמוד ישפיע רבות על איך שייראו החיים שלך ומשמעות הדברים היא ששווה לתת על כך את הדעת. במידה ואתה חושב על מקצוע טיפולי, ברור מדוע אתה תוהה איזה תוכנות חשובות למטפל ובעיקר, האם גם לך יש את התכונות הנדרשות לכך? באופן כללי ניתן לומר שבין אם מדובר על טיפול כמו פסיכולוגיה, פסיכודרמה או כל מיני טיפולים אחרים, הרי שהתכונות החשובות ביותר הן: אמפטיה, הקשבה, סבלנות ובעיקר – אהבת הזולת.

באיזה תחום טיפולי כדאי לך לעסוק?

האמת היא שהיום ישנם אינספור תחומים טיפוליים ולכן עולה השאלה – כיצד לבחור את הנכון לנו ביותר? האם ישנם תחומים טיפוליים שיכולים להיות מוצלחים יותר עבורך? או שאולי תוכל לעשות חייל בכולם? כדאי לדעת שמעבר לכל אותם תחומים טיפוליים שכולנו מכירים, כמו מטפל רגשי או פסיכולוג, היום ניתן ללמוד גם טיפול רגשי באומנות, טיפול בציור וכדומה. לכן, אם יש לך התלבטות בנושא, בהחלט יכול להיות שכדאי תחילה לעבור על הרשימה הקיימת ולראות מה מתוך כל האופציה מעניין אותך יותר.

איפה תלמד?

בין אם כבר בחרת את הקורס שיכול להתאים לך ובין אם אתה עדיין מתלבט, כדאי שתבדוק גם איפה אתה לומד. לא בכל המקומות תקבל את המקסימום בכל קורס ולא כל מכללה מחכים לך מרצים מספיק טובים. אנחנו במכללת תילתן מציעים לך מגוון רחב של קורסים, מרצים נהדרים ומחירים סבירים. בנוסף, אם תבדקו מה אומרים הבוגרים שכבר למדו אצלנו קורסים כאלה ואחרים אתה תראה שהם כולם יצאו מרוצים, אז למה שלא תצטרף להצלחה שמחכה לך אצלנו?